POCO X3 Modeli 3 Günde Rekorları Alt Üst Etti - TeknoDiot.com
Trend

POCO X3 Modeli 3 Günde Rekorları Alt Üst Etti


POCO X3 sevkiyatı sadece 3 günde 100.000 üniteyi aştı.

POCO X3‘ün 7 Eylül 2020’de başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden sonra; dünyanın ilk Snapdragon 732G Yonga Seti, 120Hz ekran, 5160mAh pil, 64 megapiksel dörtlü kamera; akıllı telefon hızlı bir şekilde satıldı.

Sadece 3 günlük bir süre içinde marka, POCO X3 NFC ürün gönderimlerini AliExpress aracılığıyla 100.000’den fazla birimi geçtiğini açıklıyor.

POCO X3 NFC Özellikleri

Yeni modelde Snapdrogon 730G’den yüzde 15 daha hızlı GPU barındıran, Snapdragon 732G işlemci bulunacak. Karşımıza ilk çıkan, 6,67 inç boyutunda ve 120 Hz ekranı oluyor. Ön kamerası küçük bir deliğe sığdırılmış 20 megapiksel çözünürlük sunuyor.

Arka kamerası ise dörtlü kamera sisteminde  ve ana kamerası 64 megapiksel değerinde olacak. Cihazın pili hızlı şarj desteğiyle 5.160 mAh’lık bir kapasite sunuyor. Xiaomi POCO X3 NFC pilinin boş halinden tam dolu haline yaklaşık 65 dakikada ulaştığı belirtiliyor. Tabii ki isminde taşıdığı gibi telefon NFC özelliğine sahip geliyor.

POCO X3 Modeli 3 Günde Rekorları Alt Üst Etti

POCO X3 Modeli 3 Günde Rekorları Alt Üst Etti

POCO X3 Modeli 3 Günde Rekorları Alt Üst Etti POCO X3 Modeli 3 Günde Rekorları Alt Üst Etti

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu