Tiktok Takipçi Satın Al

POCO X2’nin Temel Özellikleri ve Canlı Çekim Fotoğrafı Sızdırıldı

Hindistan’daki POCO kullanıcıları şirketin POCO X2 amiral gemisi telefonunu duyurmasını bekliyor.

Son raporlar, POCO’nun POCO X2 ve POCO F2 Lite gibi diğer cihazlarda çalıştığını ortaya koydu. Bazı raporlar, POCO X2’nin Redmi K30’un yeniden markalanmış versiyonu olabileceğini de iddia etti. Bir Polonya sitesinin paylaştığı sızıntılara göre, POCO X2 telefonunun sızdırılmış bir görüntüsüne sahiptir. Ayrıca, telefonun temel özellikleri de ortaya çıktı.


POCO X2'nin Temel Özellikleri ve Canlı Çekim Fotoğrafı Sızdırıldı

Yukarıdaki fotoğraf ile görülebileceği gibi, cihazın ekranda Redmi K30 4G gibi eliptik bir kesimi vardır ayrıca, telefonun adı POCO X2 olarak da görülebilir. Aşağıdaki videoda POCO X2 telefonun Telefon Hakkında ve Tüm Özellikler sayfası gösterilmektedir. 2,2 GHz hızında çalışan işlemci tarafından körükleniyor. Snapdragon 730G işlemci gibi görünüyor.

Görüntüler ayrıca POCO X2’nin 8 GB RAM ile donatılmış olduğunu ve 256 GB dahili depolama alanına sahip olduğunu ortaya koyuyor. Telefon MIUI 11 tabanlı Android 10 OS ile yüklü. Cihazın model numarası, aslında Redmi K30 4G el cihazına ait olan M1912G7BE olarak geçmektedir.

Yayın, POCO X2’nin ‘pheonixin’ ROM üzerinde çalıştığını iddia etti. Kod adı phoenix, Redmi K30 4G’ye aittir ve ona “in” eki koyulduğunda, Hint versiyonu olduğu anlaşılıyor. POCO X2 daha önce aynı kod adına sahip Geekbench karşılaştırma platformundaydı. Cihaz Android 10 OS ve 8 GB RAM ile ortaya çıkmıştı.

POCO X2'nin Temel Özellikleri ve Canlı Çekim Fotoğrafı Sızdırıldı

Son olarak, POCO Hindistan’dan yakın zamanda piyasaya sürülen bir teaser’ın yaklaşmakta olan bir POCO telefonunun POCO X2 olarak adlandırılacağı konusunda iyi bir ipucu var.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu