Tiktok Takipçi Satın Al

POCO X2 İki Farklı Modelle Gelecek! (6GB RAM ve 8 GB RAM)

POCO X2 nihayet Geekbench’te de ortaya çıktı. Geekbench’ten dolayı POCO X2’nin hem 6GB hem de 8GB modellerinde mevcut olacağını biliyoruz.

Xiaomi‘nin bir model ismi olan ve daha sonrasında Xiaomi kanatları altında marka haline gelen POCO’nu yeni model akıllı telefonu POCO X2 iki farklı modelle satışa çıkacağı ortaya çıktı.


Geekbench listesinin yanı sıra cihazın Snapdragon 730G işlemcisi tarafından sürüleceği de doğrulandı. Bu , aynı işlemciyi cihazda da ortaya çıkaran POCO X2’nin son sızan görüntüsünü destekliyor.
Performans açısından POCO X2, Geekbench’te de oldukça etkileyici bir kıyaslama puanı elde etti. 8GB’lık model tek çekirdekli test için 547 puan ve çok çekirdekli test için 1.757 puan aldı.

POCO X2 iki farklı modelle geliyor

POCO X2 hakkında şimdiye kadar öğrendiğimizden, cihaz 120Hz ekran yenileme hızını destekleyen 6.67 inçlik bir ekranla gelecek. Mümkün olacaktır 27W hızlı şarj desteklemek ‘s sözde 4,500mAh pil için.

6GB temel modeli için 266 dolar fiyata sahip olması bekleniyor. Her şey plana göre giderse, POCO X2 önümüzdeki ay 4 Şubat’ta Hindistan’da resmen ilan edilecek.

:: POCO X2 Snapdragon 730G İşlemci ile Görüldü!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu