Tiktok Takipçi Satın Al

POCO F2 Pro, MIUI 12 Kararlı Güncellemesini Aldı

Xiaomi’nin alt markası POCO’nun F2 Pro modeli , tüm bölgelerde MIUI 12 kararlı güncellemesi aldı

Şirket, POCO F2 Pro‘yu iki ay önce bazı pazarlarda yeniden markalanmış Redmi K30 Pro olarak tanıttı. Telefon, Android 10 tabanlı MIUI 11 ile önceden yüklenmiş olarak kutudan çıkıyordu.


Geçen ay, şirket Android Beta programının bir parçası olarak telefon için isteğe bağlı bir Android 11 beta sürümü açıkladı.

Şimdi, telefon Android 11 tabanlı ile kullanıcılar için oldukça önemli olan büyük bir güncelleme alıyor. Xiaomi’nin bir sonraki büyük güncellemesinden bahsediyoruz.

MIUI 12 Güncellemesi Yayınlandı

Şirket, POCO F2 Pro için beş çeşit MIUI geliştiriyor. Bunlar; Çin, Global, Avrupa, Endonezya ve Rusya varyantları içindir.

MIUI 12 artık tüm bu bölgelerde ve cihazlarında istikrarlı bir konuma sahip. Orijinal Redmi K30 Pro, bu güncellemeyi geçen ay zaten aldı. Orijinal model, bu güncellemeyi 12.0.2.0 derleme numarasından sonra başka bir derleme aldı.

Küresel versiyon, karşılaştırma için, şimdi MIUI 12.0.1.0’ı çalıştırıyor, elbette Çin ve Küresel modeller arasındaki olağan farklılıklara sahibiz. İşte POCO F2 Pro / Redmi K30 Pro’nun tüm çeşitleri için MIUI 12’nin kararlı güncellemesi;

POCO F2 Pro, MIUI 12 Kararlı Güncellemesini Aldı

 • Redmi K30 Pro
  • Çin – V12.0.2.0.QJKCNXM
 • POCO F2 Pro
  • Global – V12.0.1.0.QJKMIXM
  • AÇA – V12.0.1.0.QJKEUXM
  • Endonezya – V12.0.1.0 QJKIDXM
  • Rusya – V12.0.1.0.QJKRUXM

Diğer güncellemeler gibi, bu da Xiaomi’nin olağan programını takip ediyor. Bu, her belirli bölge için gruplar halinde yayılacağı anlamına gelir. Tüm uygun birimleri kapsamak birkaç gün sürebilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu