Tiktok Takipçi Satın Al

PlayStation’ın Liderlik Değişikliği Playstation 5’in Güçlenmesine Yardımcı Olabilir!

Yeni nesil oyun konsollarına hazırlanırken Sony Interactive Entertainment (SIE) Başkanı ve CEO’su olarak deneyimli PlayStation yöneticisi Jim Ryan’ı tanıttı.

İki yıldan az bir sürede şirketin en önemli parçalarından birinin ikinci yönetim değişikliği ve Sony için kritik bir zamanda geliyor ve bu yıl PlayStation 4 konsolunun halefini en kısa sürede açmaya hazırlanıyor. Jim Ryan departmanın satış ve pazarlama ekiplerinin liderliğini yaptıktan sonra 1 Nisan’dan itibaren Sony Interactive Entertainment‘ın başkanlığını devralacak.


Halen mevcut John Kodera‘nın SIE Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Kodera etkili bir şekilde değiştirilen iki rolle Ryan’ın başkan yardımcısı olarak yerini alacak. Şirketin hisseleri geçen PS4’ün satış ömrünün sonunda yavaşlamasının ve video oyunları segmentinde beklenenden daha kötü bir kazanç bildirmesinin ardından geçen hafta yüzde 11 düştü.

Fakat Ryan bunu geri döndürebilir ve Playstation’ı yeniden icat etmeye yardımcı olabilir. E3 gibi büyük konferanslarda sahneye çıkmış uzun yıllardır Sony’nin liderlik ekibinin açık sözlü ve görünür bir üyesi olmuştur.

[sp-related style=”dark” id=”35534″]

PlayStation’ın Liderlik Değişikliği Playstation 5’in Güçlenmesine Yardımcı Olabilir!

2017’de PS4 için en büyük endişe kaynağı haline geldi çünkü eski PlayStation oyunlarını oynayabilirsiniz. Çok istenen uyumluluk özelliğini reddediyorsunuz. Geriye dönük uyumluluktan etkilendim çok istenen özelliklerden biri olduğunu söyleyebilirim ama fazla kullanılmadı dedi. Son zamanlarda PSone PS2 PS3 ve PS4 oyunlarıyla Gran Turismo etkinliğinde bulundum. PSone ve PS2 oyunları eski gibi görünüyordu neden herkes böyle oynuyor?

Ryan’ın açık fikirleri ona iyi hizmet edebildi. Yeni PlayStation patronu yeni nesil konsolların kıyasıya rekabette  olabileceğini biliyor. Microsoft görünüşte katılıyor bir sonraki Xbox için yeni geliştirme stüdyoları ve bulut oyunu girişimi. PlayStation 4 ve Xbox‘ı zirveye çıkarırken piyasaya sürülmesinden bu yana 91.6 milyon adet sattı.

[sp-related style=”dark” id=”32586″]

Kodera’nın yeni rolü şirketin CEO’su ve Kenichiro Yoshida’nın gelecek nesiller için ‘kilit görev’ olarak tanımlanan dijital medya eğlence hizmeti olan PlayStation Network’ün (PSN) daha da geliştirilmesine odaklanacağı anlamına geliyor. . Hızla değişen iş ortamımızda SIE’yi bir sonraki aşamaya götürmek ve PlayStation platformunun geliştirilmesini ilerletmek ve insanların olası bir değeri olan ağ üzerinden mümkün olan kullanıcı deneyimini daha da zenginleştirmek için Yoshida-san ile iletişim halindeyiz. PlayStation eğlence sağlıyor dedi.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu