PlayStation Plus Nisan 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu - TeknoDiot.com

PlayStation Plus Nisan 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Abone Ol 

PlayStation Plus üyelerinin Nisan 2020 ayında ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyip oynayabilecekleri oyunlar belli oldu.

Sony Interactive Entertainment (SIE), üyelerine PlayStation’da çevrimiçi multiplayer oyun oynama, aylık bedava oyunlar ve daha birçok ayrıcalıklı hizmet sunan PlayStation Plus servisinin Nisan 2020 oyunlarını duyurdu.

PlayStation Plus üyeliği bulunan PlayStation 4 sahipleri, 7 Nisan tarihinden itibaren Uncharted 4: A Thief’s End ve Dirt Rally 2.0 Nisan ayında ücretsiz olacağı belirtildi. Sony’nin PlayStation 4 sahiplerine ücretsiz olarak sunduğu oyunlardan faydalanabilmek için Sony’nin ücretli “PlayStation Plus” üyeliğine sahip olmak gerekiyor.

PlayStation Plus Nisan 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Oyunlara hiçbir ek ücret ödemeden kütüphanelerine ekleyip oynayabilecekler.  PlayStation Plus, abonelerine her ay ücretsiz oyun hizmeti sunmakta. Mart ayında ise Shadow of the Colossus ve Sonic Forces oyunları verilmişti.

  • Uncharted 4: A Thief’s End
  • Dirt Rally 2.0
Göz atın:   Steam Fiyatı 59 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu