PlayStation 5 ve Xbox Series X Oyunları Anında İndirebilecek

Mayıs ayında Sony, PlayStation 5’in oyunlarını sadece 0,83 saniyede indirebileceğini duyurdu.

Yeni nesil oyun konsolları PlayStation 5 ve Xbox Series X, oyun yükleme süreleri de dahil olmak üzere çeşitli şekillerde mücadele edecek.


Sony, ankete ilk cevap veren kişi oldu ve PlayStation 5 konsolunu hem performans hem de yükleme süresi açısından en hızlı hale getirmek istediğini söyledi. Bununla birlikte, PlayStation 5’in Xbox Series X gibi bir yeni nesil sürücüsü ile donatılacağı biliniyor.

Mayıs ayında Sony, PlayStation 5’in oyunu sadece 0,83 saniyede indirebileceğini duyurdu. Microsoft rakibinin gerisinde kalmayı düşünmüyor ve Xbox Series X’i (Project Scarlett) en azından indirme süresi açısından en hızlı konsollardan biri haline getirmeyi amaçlıyor.

Bulut oyunları ve indirme süreleri hakkında konuşursak, örneğin yeni Google Stadia hizmetinde olduğu gibi sıfıra eğilimlidir. Uzmanlar, Microsoft ve Sony’nin geride bırakmamak için bu tür yeniliklere cevap vermeleri gerektiğinden emindir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu