«
PlayStation 4 Rekora Doymak Bilmiyor! Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Teknoloji Haberleri

Sony’nin popüler oyun konsolu PlayStation 4 rekorlara doymak bilmiyor. Sony PlayStation 4 oyun konsolu kısa zamanda elde ettiği milyonlarca adetlik satış ile yeni bir barajı daha aştı.

Oyuncuların en sevdiği oyun konsolu olan PlayStation 4 satış rekoru kırdı. Sony şirketi, 76.5 milyon adetlik PlayStation 4 satışı gerçekleştirdiklerini duyurdu. 31 Aralık 2017 tarihine kadar olan bu 3 aylık zaman içinde toplam 9 milyon PlayStation 4 satılması gerçekten önemli bir başarı diyebiliriz. Diğer taraftan ise, 2016 yılının aynı dönemine göre 700 bin adetlik düşüş de gözlerden kaçmıyor.

En Büyük eSpor Etkinliklerinden BLAST Pro Series İstanbul’a Geliyor

PlayStation 4 Rekora Doymak Bilmiyor! Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Teknoloji Haberleri

Sony bu durumda da PlayStation birimini arttırmış durumda. 617 milyar yen olan kar oranı 718 milyar yen rakamına yükseldi. layStation yazılım satışlarındaki artış. Mevcut konsol neslinin tartışmasız kazananı olan PlayStation 4, üretimi sonlandırılana kadar toplamda 83.8 milyon satan PlayStation 3’e de giderek yaklaşıyor. Dünyanın en çok satılan oyun konsolu PlayStation ve halen liderliği koruyor. İlerleyen zamanlarda da bu sayıların daha fazla olması bekleniyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

  1. Avatar
    Muhammed Ali Sevinik

    Ulan bir de bende olsa varya…. 🙂