PlayStation 4 Rekora Doymak Bilmiyor!

Abone Ol 

Sony’nin popüler oyun konsolu PlayStation 4 rekorlara doymak bilmiyor. Sony PlayStation 4 oyun konsolu kısa zamanda elde ettiği milyonlarca adetlik satış ile yeni bir barajı daha aştı.

Oyuncuların en sevdiği oyun konsolu olan PlayStation 4 satış rekoru kırdı. Sony şirketi, 76.5 milyon adetlik PlayStation 4 satışı gerçekleştirdiklerini duyurdu. 31 Aralık 2017 tarihine kadar olan bu 3 aylık zaman içinde toplam 9 milyon PlayStation 4 satılması gerçekten önemli bir başarı diyebiliriz. Diğer taraftan ise, 2016 yılının aynı dönemine göre 700 bin adetlik düşüş de gözlerden kaçmıyor.

En Büyük eSpor Etkinliklerinden BLAST Pro Series İstanbul’a Geliyor

PlayStation 4 Rekora Doymak Bilmiyor!

Sony bu durumda da PlayStation birimini arttırmış durumda. 617 milyar yen olan kar oranı 718 milyar yen rakamına yükseldi. layStation yazılım satışlarındaki artış. Mevcut konsol neslinin tartışmasız kazananı olan PlayStation 4, üretimi sonlandırılana kadar toplamda 83.8 milyon satan PlayStation 3’e de giderek yaklaşıyor. Dünyanın en çok satılan oyun konsolu PlayStation ve halen liderliği koruyor. İlerleyen zamanlarda da bu sayıların daha fazla olması bekleniyor.

Göz atın:   Nokia'nın Eski Mühendisi Windows Phone'nın Neden Başarısız Olduğunu Özetliyor

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

s

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu