teknodiot.com
   
     

PlayStation 4 Rekora Doymak Bilmiyor!

PlayStation 4 Rekora Doymak Bilmiyor! Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Teknoloji Haberleri

Sony’nin popüler oyun konsolu PlayStation 4 rekorlara doymak bilmiyor. Sony PlayStation 4 oyun konsolu kısa zamanda elde ettiği milyonlarca adetlik satış ile yeni bir barajı daha aştı.

Oyuncuların en sevdiği oyun konsolu olan PlayStation 4 satış rekoru kırdı. Sony şirketi, 76.5 milyon adetlik PlayStation 4 satışı gerçekleştirdiklerini duyurdu. 31 Aralık 2017 tarihine kadar olan bu 3 aylık zaman içinde toplam 9 milyon PlayStation 4 satılması gerçekten önemli bir başarı diyebiliriz. Diğer taraftan ise, 2016 yılının aynı dönemine göre 700 bin adetlik düşüş de gözlerden kaçmıyor.

En Büyük eSpor Etkinliklerinden BLAST Pro Series İstanbul’a Geliyor

PlayStation 4 Rekora Doymak Bilmiyor! Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Teknoloji Haberleri

Sony bu durumda da PlayStation birimini arttırmış durumda. 617 milyar yen olan kar oranı 718 milyar yen rakamına yükseldi. layStation yazılım satışlarındaki artış. Mevcut konsol neslinin tartışmasız kazananı olan PlayStation 4, üretimi sonlandırılana kadar toplamda 83.8 milyon satan PlayStation 3’e de giderek yaklaşıyor. Dünyanın en çok satılan oyun konsolu PlayStation ve halen liderliği koruyor. İlerleyen zamanlarda da bu sayıların daha fazla olması bekleniyor.


1 yorum

Avatar
Muhammed Ali Sevinik 3 Şubat 2018 at 15:14

Ulan bir de bende olsa varya…. 🙂

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.