bayigram.com

Playerunknown’s Battlegrounds Oyunu Sadece 49 TL

İnsanların boş zamanlarını en iyi geçirdiği alışkanlıklardan birisi de online oynanan oyunlardır. Zamanı daha kaliteli geçirmeniz ve biraz da olsa hayat ile bağlantınızı koparamadığınız bu alışkanlık makul seviyede olduğu sürece oldukça eğlencelidir.

Saatlerce başından kalkmak istemediğiniz PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncuların her an adrenalin seviyesinin zirvede olduğu bir oyundur. Tek başınıza başladığınız maceraya dâhil olan ekip arkadaşlarınızla adada nasıl kalacağınız dair yeni stratejiler geliştireceğiniz bir oyundur.


Playerunknown’s Battlegrounds Oyunu Sadece 49 TL

Yeni yeni bilinen bu oyun birçok oyuncu ile buluşmuş ve oyuncular tarafından tam not almış bir oyundur. Online oynanan bu oyuna arkadaş çevrenizi de davet edebilirsiniz. Amaç adada kalmak için mücadele etmektir. Karşınıza çıkan kişileri öldürmek ve size karlı savaş açanların sayısını azaltmaktır. Oyun içerisinde takım arkadaşlarınız ile sesli iletişim kurup taktikler geliştirebilirsiniz.

Rakibinize Uygun Silah Seçebilirsiniz

Pratik ve seri oyun anlayışınızı sorgulayacak PlayerUnknown’s Battlegrounds büyük küçük herkesin favorisi olma yolunda ilerlemektedir. Rakibinizin durumuna göre silah değiştirme şansınız vardır. Silah değiştirirken doğru silahı tahmin etmek oldukça zor bir iştir. Hızlı hareket etmeniz gerekecektir. Sizin için hazırlanmış pusu noktaları başarılı olmanız hususunda başarılıdır. Dikkatli olmak bu oyunda oldukça önemlidir. Dikkatli ve her an tetikte olduğunuz sürece kazanan taraf hep siz olursunuz.

Görsel efekti çok iyi ayarlanmış bu oyunda her şey gerçeğe uygun olarak tasarlanmıştır. Rakiplerinizi ararken gezdiğiniz her noktada işinize yarayan silah, içecek ya da harita ilerleyen bölümlerde lazım olacaktır. PlayerUnknown’s Battlegrounds tamamen savaş ortamını yansıtan efektleri ile oyuncuya güzel zaman geçirmektedir. Ülkemizde dâhil olmak üzere tüm dünya ülkelerinde severek oynanan bir oyundur. Rakipleriniz dünya ülkelerinden olduğu gibi ekibiniz de dünya ülkelerinden olabilir. Eğlenceli vakit geçireceğiniz bu oyunda zamanın nasıl geçtiğini asla anlamazsınız.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Ucuz Oyun Satın Al 

Bu Oyunu diğer oyunları online olarak güvenli bir şekilde satın almak isterseniz https://www.shopier.com/JaxOyun adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu