Tiktok Takipçi Satın Al

Google Pixel 4a Sızdırıldı!

Bu yılın başlarında Google, Pixel 3a’yı tanıttı. Telefon temel olarak 2018’de tanıtılan Google’ın amiral gemisi akıllı telefonunun daha bütçeye uygun bir versiyonu olarak piyasaya sürüldü.

İncelemelere göre, birçok kişi Google Pixel amiral gemisi akıllı telefonlarının daha uygun fiyatlı bir sürümünü deneme çabalarını takdir edebilir.

Bu nedenle, trendin 2020’de devam edeceğini umduğumuz gibi Google, 2019 Pixel 4 amiral gemisi cihazlarının bütçe versiyonu olan Pixel 4a’yı çok iyibir şekilde tanıtabilir. Şimdi @OnLeaks ve 91mobiles.com arasındaki bir işbirliği sayesinde cihazın render görüntüleri paylaşıldı. Aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.


Görüntülere göre, Pixel 4a’nın mevcut Pixel tasarımından çok fazla sapmayacağı görülüyor ayrıca Google’ın, Samsung’un akıllı telefonlarıyla çentiğe karşı yaptıklarına benzer bir delik delme ekranı kullanıyor olabileceğini ve Google’ın 3,5 mm ses jakını kullancağı gibi görülüyor

 

İlginç olan, telefonun arkasındaki kamera modülü. Çünkü söylentiler tek bir kamera tasarımı olacağını iddia ediyorlar, bu yüzden başlamak için böyle bir kutu modülünün gerekli olup olmadığından emin değiliz. Render ayrıca arkaya monte edilmiş bir parmak izi sensörünü de onaylıyor gibi görünüyor.

Bu gibi konularda daha fazla bilgi edinmek için akıllı telefon haberleri kategorisini takip edebilirsiniz

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu