Philips Momentum G624 Oyuncu Klavye İnceleme - TeknoDiot.com

En Uygun Fiyatlı Membran Oyuncu Klavyesi: Philips Momentum G624

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

Philips, insanın günlük yaşamı için birçok farklı ürün üreten dünyaca ünlü A sınıfı marka ve üreticidir. İnsanlar Philips grubuna 100 yıldan fazla güveniyor.

Philips’in temel görevi, uzun yıllardır olduğu gibi müşteriye kaliteli ürün üretmek ve sonrasında da güvenilir hizmet vermektir. Philips, 2019 yılından bu yana, dünyaca ünlü A markaları için 25 yılı aşkın süredir bu tür ürünleri üreten dünyanın en iyi fabrikalarından biriyle yeni ürün grubu üretimine başlıyor.

Philips yeni ürün grupları: Klasik USB kablosu Klavyeler ve mousslar, Klavye ve Fare setleri ve ayrıca giriş seviyesinden profesyonellere kadar OYUN AKSESUARLARI – Klavyeler, Mouslar ve profesyonel Oyun Pedleri ve ayrıca Oyun kumandaları…

Philips Momentum G264 İnceleme Videosu

Philips Momentum G264 Serisi:

G264 Serisi, Ambiglow 7 aşamalı LED aydınlatmanın yanı sıra oyun oynamak için özel olarak tasarlanmış, kullanımı kolay Philips’in en yeni teknoloji mekanik tıklama özelliklerine sahip, USB Kablo Bağlantısı ile Oyun için Tam Boy Membran Tuş Klavyesidir.

Bu seri membran klavyenin ana avantajı, piyasadaki eşdeğer klavyelerden çok daha hassas ve daha hızlı çalışan, özel olarak tasarlanmış en son Philips teknolojisi sessiz tuş mekanizmasıdır.

Logitech G Çekiliş

Klavye tuşları, tuşlarda neredeyse hiç parmak izi bırakmayan ve uzun süreli kullanımdan sonra yağlı veya kaygan kalmayan, özel olarak tasarlanmış mat plastikten yapılmıştır.

G264 Serisi, 7 aşamalı Philips Ambiglow aydınlatma özelliğine sahiptir, bu modeli karanlık zamanlarda benzersiz ve son derece şık kılar. Mekanik klavye, günlük kullanımda yüksek kalite ve uzun kablo ömrü sağlayan dayanıklı silikon ve plastik karışım kablosuyla donatılmıştır.

Teknik Özellikleri

  • USB Kontrollü Mekanik Oyun Klavyesi
  • Tuş sayısı: 104
  • Anahtar türü: Sessiz Membran
  • Ekstralar: 7 yönlü LED Ambiglow aydınlatma
  • USB Kablosu Tipi – Silikon ve Plastik karışımı “Ultra Dayanıklı Oyun”
  • Boyut: 439,7 x 128,8 x 26,6 mm
  • Ağırlık: 500g

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu