Tiktok Takipçi Satın Al

Philips Fidelio X3 Kulaklıklar Satışa Çıkıyor

TP Vision; Philips Fidelio X3 serisi, premium kulaklık ve AV ürünlerinin yeniden pazara çıkacağı tarihi 24 Ağustos olarak açıkladı.

En doğal ve doğru ses kalitesinin konfor, tasarım ve lüksle birleşiminden oluşan, ses uzmanları ve ses cihazları meraklılarınca uzun zamandır beklenen ürün, günümüzde oldukça popülerleşen arkası açık kulaklıkların son sürümüne sahip.


TP Vision uzmanları Philips Fidelio X3’ü cömert bas, orta seviye ses, enstrüman ve seslerin pürüzsüz bir şekilde ayrımı ile en üst düzeyde temiz spektrum sunacak şekilde tasarladı.

Her yönden kusursuz bir müzik zevki sunan ürün; performans, konfor ve tasarımın her detayına titizlikle dikkat edilerek dizayn edildi. Dinleyicisine benzersiz bir deneyim sunan bu özellikler sayesinde X3 bir kulaklıktan çok daha fazlasını vadediyor.

Philips Fidelio X3 Kulaklıklar Satışa Çıkıyor

Ek Detaylar

  • Philips’in kusurusuz ses performansını konfor ve tasarımla birleştiren üst segment lüks Fidelio X3 kulaklıkları, Ağustos sonunda tüm Avrupa ülkelerinde satışa sunulacak.
  • Ses cihazları meraklılarının heyecanla beklediği Philips Fidelio X3 model arkası açık kulaklıklar; 24 Ağustos tarihinden itibaren raflardaki yerini alacak.
  • Müzik uzmanlarının tercihi Philips Fidelio X3; kusursuz bir müzik deneyimi sağlamak amacıyla performans, stil ve konforu bir araya getiriyor.
  • Fidelio X3’te kullanılan İskoç Muirhead marka deri ve Danimarkalı Kvadrat akustik kumaş sayesinde Avrupa tasarımı konforla birleşiyor.
  • Philips Fidelio X3 Kulaklığın her detayında kaliteli dokunuşlar yer alıyor.
  • Philips Fidelio X3 kulaklıkta yer alan 50mm büyüklüğündeki sürücüler sayesinde dinleyicisine tam kapsamlı müzik deneyimi yaşatıyor.
  • İdeal stereo (sağ-sol) ayrımı için kulaklık isteğe bağlı olarak bağlantı kablosuyla da kullanılabiliyor.
  • Philips Fidelio X3 Hi-Res Audio sertifikasına sahip.

Philips Fidelio X3 Kulaklıklar Satışa Çıkıyor

Philips Fidelio X3 Kulaklıklar Satışa Çıkıyor Philips Fidelio X3 Kulaklıklar Satışa Çıkıyor

Philips Fidelio X3 Kulaklıklar Satışa Çıkıyor Philips Fidelio X3 Kulaklıklar Satışa Çıkıyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu