PES 2022 Sistem Gereksinimleri

Konami sessizce PES 2022'nin demosunu yayınladı!

Konami, PES 2022’nin grafiklerini ve oyun deneyimini erkenden görmek isteyen oyuncular için ilk demo sürümü erişime açtı. Peki PES 2022 sistem gereksinimleri nelerdir?

PES 2022 demosu şimdi PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X ve S’de indirilebilir. PlayStation Plus veya Xbox Live Gold’a ihtiyacınız da bulunmuyor. Şirket PES 2022 üzerinde çalışmaya devam edeceklerini PES 2020 için bir sezon güncellemesi yayınlayacaklarını duyurmuştu.

Konami garip olan bu resmi olarak demoyu duyurmadı. PES’in resmi sosyal medya kanallarında da bundan bahsedilmiyor.

Eurogamer’a bu sabah yayınlanan bir notta Konami, bu demonun bir sonraki PES’in yalnızca sınırlı bir test sürümü olduğunu ve amacının çevrimiçi çöpçatanlık ve sunuculara bağlantının kalitesini kontrol etmek olduğunu söyledi.

Konami, oyun mekaniği, dengeleme, animasyonlar ve grafikler dahil olmak üzere oyunun tüm yönlerinin geliştirilme aşamasında olduğunu ve resmi lansmandan önce zaten geliştirildiğini ve geliştirilmeye devam edeceğini vurguladı. Konami, oyuncuları çökme gibi hatalar beklemeleri konusunda uyardı.

PES 2022 Sistem Gereksinimleri

PES 2022 Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 8.1, Windows 10 ve Windows 11 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i7-5820K veya AMD Ryzen 5 1500X
  • RAM: 12GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 5700
  • Ekran Kartı Belleği: 6GB
  • DirectX: 11
  • Depolama: 40GB

PES 2022 demo sürümü 8 Temmuz gece yarısına kadar oyuncularla olacak. Aşağıdaki video, bu sabah Manchester United ve Barcelona arasında oynadığım tam bir çevrimiçi maçın oynanışını içeriyor.

Bu demonun Unreal Engine’de yapıldığını belirtmekte fayda var. Konami’nin geçen yıl duyurduğu gibi, yeni nesilde PES 2022 için oyun motorlarını Unreal’e geçirmeye karar verdi.

Demoda her biri 22 oyuncudan oluşan sınırlı sayıda takım (Manchester United, Bayern Münih, Juventus ve Barcelona) vardır. PS4 ve PS5 arasında ve Xbox One ile Xbox Series X ve S arasında çapraz nesil oyun var. Testten resmi lansman sürümüne veri taşımayı beklemeyin.

Birkaç başlık değişikliği bildirebilirim. Dash artık FIFA’da olduğu gibi R1 yerine R2’de ve savunma yaparken L2’de seçilen oyuncu pres yapıyor. (Konami yeni kontrolleri web sitesine yükledi.)

PES 2022 Sistem Gereksinimleri

Görseller beni şaşırtmadı, oyun çok yavaş oynuyor ve yorum yok. Yine de stadyum PA diyalogu var. Komik bir şekilde, maçımın sonunda PA bir babanın oğlunu kaybettiğini duyurdu. Son olarakOyun, “New Football Game Online Performance Test” adıyla PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve Series S için erişime açıldı. Bu içeriğimizde resmi olarak açıklanmayan PES 2022 sistem gereksinimleri listesini sizlerle paylaştık.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu