TeknoDiot
     
     
     

PC’de PUBG Mobile Oynamak – Tencent Games Resmi Emülator (VİDEO)

PC’de PUBG Mobile Oynamak – Tencent Games Resmi Emülator (VİDEO)

PUBG Mobile PC’de oynama için geçtiğimiz günlerde Tencent Games tarafından resmi emülatör sunulmuştu. İşte bugün Tencent Games’in PUBG Mobile için yayınladığı Resmi Emülator’ü videoda sizlere aktardık.

Biz de bu videomuzda, bu emülatöre yakından bakıyoruz ve PC’de PUGB Mobile oynuyoruz. Diğer bir çok PUBG Mobile için emülator mevcut ancak onlar kasma ve donma söz konusu olabiliyor ve resmi olarak PUBG Mobile’ı PC’de oynamak gerçekten müthiş. Steam’de PC sürümü 70 TL olan PUBG’nin bütçesi veya PC’si kaldırmayan oyuncular için bu resmi emülatör gerçekten iyi oldu diyebiliriz.

PC’de PUBG Mobile Oynamak – Tencent Games Resmi Emülator (VİDEO)

[ilgiliicerik icerik_id=”16853″]

Android veya iOS cihazınızda oynadığınız PUBG Mobile hesabını aynı şekilde bu resmi emülator üzerinden de giriş yaparak aynı hesap üzerinden hesabınızı geliştirebiliyorsunuz. Fare ve klavye il oynanan PUBG Mobile, normal PC sürümü ile bir farkı olmadığını oyuna girdiğiniz zaman anlayabilirsiniz. PUBG Mobile PC‘de oynama için yapmanız gereken ilk önce bu link üzerinden emülatorü indirmek ve oyunu bilgisayarınıza kurmak. Emülatörü kurduğunuzda, tekrar bir indirme gerçekleştiriliyor ve oyun hazır oluyor.

 

En önemli nokta ise videoda bahsetmeyi unuttuğumuz durum, PUBG Mobile’ı emülatörle oynadığınız zaman, sunucu aynı sizin gibi emülatör üzerinden PUBG Mobile oynayan oyuncular ile sizi eşleştiriyor. Yani akıllı telefonla giren oyuncular bu sunucularda yer almıyor ve haksız bir rekabet olmuyor. Şu anda sadece HD olarak oynanabilen oyun, yakın zamanda UHD çözünürlük desteğini de verecek. Zaten PUBG Mobile resmi emülatorü şuanda Beta aşamasında ancak gerçekten iyi bir alt yapı olduğunu söyleyebiliriz. Lobide yeni oyuna bağlanmak için yaklaşık 10 – 15 saniye beklememiz yetti. Bu zaman aşımı aslında birçok oyuncunun emülatör üzerinden PUBG Mobile oynuyor olduğunun göstergesi. PUBG Mobile aslında artık PC’ye taşındı diyebiliriz. PUBG Mobile resmi emülator videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz.

TeknoDiot YouTube Kanalını Abone Olun!

Resmi Emülatörü indirmek için buraya tıklayınız.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Evil Within 2’den Korkutucu Bir Oynanış Videosu

Buğra Noyan

PUBG Mobile İçin Yeni Mod Geliyor!

Buğra Noyan

Efsane Şimdi Sanal Gerçeklik Sunuyor: Half Life: Alyx Steam’de

Handenur Turhan

7 yorumlar

Avatar
enes 24 Mayıs 2018 at 18:36

abi adımbu çok güzel oyun

Cevap
Buğra Noyan
Buğra Noyan 24 Mayıs 2018 at 18:37

Oyundaki ismin nedir yazmamışsınız yada biz anlayamadık 🙂

Cevap
Avatar
enes 24 Mayıs 2018 at 18:37

abi adımbu çok güzel oyun
lütfen bana adını gönder

Cevap
Buğra Noyan
Buğra Noyan 24 Mayıs 2018 at 18:45

Videoda da mevcut ismim CreedLeo dostum

Cevap
Avatar
m.can dgstn 17 Kasım 2018 at 16:31

emulatör ile akıllı telefon eşleşmiyor demişsiniz ama biz gayet 2 kişi emulatör 2 kişi akıllı telefon oynuyoruz yanlıs olmasın

Cevap
Uğur Aydemir
Uğur Aydemir 18 Kasım 2018 at 12:25

Oyunun bize bildirdiği bilgilere göre emülatör ile giren oyuncular sadece emülatör olan oyuncularla eşleşebilir diyor. Fakat bu durum son gelen güncellemeler ile iptal oldu gibi görünüyor. Fakat oyun tarafından resmi bir açıklama yok.

Cevap
Avatar
Berkay 30 Kasım 2018 at 18:06

Oyun Türkçe mi beyler

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.