AMD

Yeni Macera Günlüğü ile Birlikte Bayrama Özel Etkinlikler Black Desert Türkiye & MENA’da

Black Desert Türkiye & MENA evrenine yeni Macera Günlüğü’nün eklenmesi ile Maceracılar daha fazla etkinliğe katılıp görev yaparak birbirinden değerli ödüller kazanma şansı yakalayabilecekler.

Bunun yanı sıra sınıflarını daha da geliştirmek isteyenler için Ramazan Bayramı’na özel etkinlikler oyuna dahil olacak.

Pearl Abyss bugün Black Desert Türkiye & MENA’ya yeni bir Macera Günlüğü eklendiğini açıkladı. Maceracılar, bu hafta gerçekleşen yeni etkinlikleri tamamlayarak çok sayıda ödül toplarken bir dizi yeni görevi deneyimleyebilecekler.

Lv. 56 ve üzeri karakterle Kara Ruh’tan alacakları görevin tamamlanmasıyla etkinleşecek olan Dorin Morgrim’in Macera Günlüğü, Maceracılar için Black Desert evrenine dahil oluyor. Maceracılar bu yeni günlüğü, Dorin Morgrim’e özel eşya ve yükseltilmiş ekipman vererek tamamlayabilirler.

Bayramla birlikte Şans Tanrıçası da 3 Haziran tarihine kadar birçok etkinlik ile Maceracıların yanında olacak. Oyuna giriş yapan, avcılık, toplama ve balıkçılık yapan Maceracılar, Shakatu Tüccarlar Birliği Altın Külçesi eşyası ile ödüllendirilecek.

Maceracılar özel ödüller kazanabilecekleri “Altın Külçe Kutusu”nu 10 adet Shakatu Tüccarlar Birliği Altın Külçesiyle üretim yaparak elde edebilecekler. Dahası, oyun sürelerine göre günde 5 defa zarlarını yuvarlayan Maceracılar da çeşitli ödüller kazanma şansı yakalayabilecekler. Bunun yanında Gümüş ile satın alınabilir bir Eşya Düşürme Artış Parşömeni mevcut olacak.

Yeni Macera Günlüğü ile Birlikte Bayrama Özel Etkinlikler Black Desert Türkiye & MENA’da

Hot Time Etkinliği Bayrama Özel Versiyonu ile Geliyor

Ramazan Bayramı’na özel Hot Time etkinliği, Maceracıların hafta boyunca Level ve Beceri EXP alarak sınıflarını yükseltebilmeleri için oyuna dahil olacak. Hafta sonunda daha da büyük bir EXP artışı sunacak olan etkinlik, oyun içi ödül meraklılarına istediklerini vermek üzere devam edecek. Bununla birlikte, özel giriş ödülleri etkinliği Maceracılara 3 Haziran tarihine kadar her gün oyuna giriş yapmalarının ardından değerli ödüller kazandırmayı sürdürecek.

Son olarak, resmi internet sitesinde ve Steam platformunda tüm oyun erişim paketleri 27 Mayıs tarihine kadar %40 indirimde satışa sunulacak.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye & MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yeni Macera Günlüğü ile Birlikte Bayrama Özel Etkinlikler Black Desert Türkiye & MENA’da

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!