Tiktok Takipçi Satın Al

Nadir Bulunan CSGO Silah Skini 150 Bin Dolara Satıldı!

En Pahalı CS:GO Skini 150.000 Dolara Satılarak Rekor Kırdı!

Counter-Strike: Global Offensive’deki silah kaplamaları söz konusu olduğunda, bunlar 2013 Silah Anlaşması güncellemesinden bu yana oyunun kültürünün ayrılmaz bir parçasıdır.


Ancak bazı oyuncular için kaplamalar artık bir iş olarak gözükmektedir. Bu içeriğimizde şimdiye kadar satılan en pahalı CSGO kaplaması hakkında konuşacağız. Tarihteki en pahalı CS: GO skin satın alma işlemi 15 Ocak tarihinde gerçekleşti.

Bu anlaşma, Temmuz 2020’de gerçekleşen 100.000 dolarlık en pahalı CS: GO skin satın alımını geride bırakıyor. Düzenli olarak CS: GO oynayan herkes, oyunla ilgili silah kaplama (skin) ticareti işinin öneminin farkındadır. Çoğu oyuncu, favori görünümlerini elde etmek, kopyalarını satmak veya Steam’den başka bir şey satın almak için biraz para kazanmak için rasgele kullanır. Ama sonra bunu çok ciddiye alan ve cilt ticaretini kazançlı bir işe dönüştürerek büyük bir servet kazanan birkaç kişi var.

Son anlaşmanın, popüler CS: GO skin tüccarı ‘ROFL’ tarafından arkadaşının 4 ‘Titan | içeren’ Case Hardened AK-47 (ST MW 661) ‘cildi satarak kırıldığı bildirildi Katowice 2014’ün 150.000 dolarlık çılgın çıkartmaları, bu niş endüstrinin ne kadar büyük olduğunun mükemmel bir örneğidir.

Case Harderdened ST MW 661 AK-47 kaplaması neden bu kadar değerli? Her şeyden önce, söz konusu kaplama, oyuna gelen ilk silah kasasının içinde bulunuyordu ve Arms Deal Koleksiyonu’nun da bir parçası konumunda. Ayrıca “Az Aşınmış” yapıdaki silahın üzerinde bir StatTrak™ Technology. Bearing 4 ‘Titan | Katowice 2014 çıkartması da bulunuyor.

Bu, şu anda resmi olarak dünyadaki en pahalı CS: GO cilt satın alımı haline geldi ve Çinli bir koleksiyoncunun ultra nadir CS: GO kaplaması ‘StatTrak M4A4 Howl ile 4 iBUYPOWER Katowice 2014 çıkartmasını’ 100.000 $ ‘a satın almasından altı ay sonra geldi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu