Tiktok Takipçi Satın Al

Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu!

Tarihte ilk kez, özel bir firma kullanılmış bir F-16A / B savaş uçağı üretti. Bu, The Drive tarafından bildirildi.


Özel şirket Top Aces , ilk F-15 avcı filosunu Ocak ayı sonunda satın aldı . Birleşik Devletler Hava Kuvvetleri ile bir anlaşmaya girdi. Amaç, rakipleri gelecekteki savaşlar için eğitmektir.

Söz konusu şirket, “dünyanın önde gelen hava kuvvetleri için gelişmiş hava eğitimi” veriyor. En İyi Aslar, emrinde askeri savaşçıları olan ilk oyunculardan biridir.

İlk uçuş, Arizona’daki Mesa Gateway Havalimanı’nda yeni kurulan Mükemmeliyet Merkezi tarafından yapıldı. Saldırgan rolünü oynayan şirket, sonunda filosunu 29 uçağa çıkaracak.

Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu!

1 saatlik uçuş sırasında F-16A 78-0322, Mesa Gateway havaalanına güvenli bir şekilde dönmeden önce üssün batısında birkaç uçuş gerçekleştirdi. Bu arada, 1981’de Irak nükleer reaktörü Osirak’a İsrail’in meşhur saldırısına katılan bu savaşçıydı.

Top Aces, Pentagon’un artan hava desteği talebini desteklemek için dördüncü nesil özel savaş filosunu kullanmayı planlıyor ve Hava Kuvvetleri, Donanma ve Deniz Piyadeleri uçuş ekipleri için ön cephede saldırgan olarak hareket ediyor.

Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu! Özel Bir Şirket İlk Kez F-16A Uçağını Uçurdu!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu