Tiktok Takipçi Satın Al

Oyunuoyna.org Kız Oyunları

Günümüzde yaygınlaşan internet teknolojileri sayesinde bir çok oyun sitesi meydana çıkmıştır. Bu sitelerin oluşması ve gelişmesi belki de en çok çocuklarımızı mutlu etmektedir. Artık çocuklar kısıtlı oyunlarla yetinmeyip her alanda farklı oyunlar oynayabilmektedirler.


Oyun site olarak kendini sürekli geliştiren ve bir çok kategoride kaliteli oyunlar sunarak çocuklarımızın hem eğlenmelerine hem de öğrenmelerine olanak sağlayan friv , oyun denilince ilk akla gelen isim olmayı başarmıştır.
Maalesef diğer sitelerin pek çoğunda kısıtlı kategoriler ve az sayıda oyun bulunmaktadır. 200’den fazla friv oyun ile (oyunlara her geçen gün yenileri eklenmektedir) sizlere keyifli vakit geçirme imkanı sağlamakta olan http://www.oyunuoyna.org/ kesinlikle ziyaret edilmesi gereken bir sitedir. Bir kez girildikten sonra bir daha kopamayacağınız sitede her kesime hitap eden bir çok kategori bulunmaktadır.


Diğer sitelere kıyasla pek çok artısı bulunan sitenin belki de en önemli artısı, kız oyunlarına da büyük bir önem vermesi ve bu kategorilerde bir çok oyun bulundurmasıdır. Diğer siteler genellikle erkeklere hitap etmektedir ve sitelere giren kız çocuklarımız kendilerine uygun oyun bulamamaktadır. Ancak bu gelişmiş sitede friv kız oyunlarıkategorisi altında birçok oyun bulunmaktadır. Bu sayede kız çocuklarımız da eğlenceli bir çok oyun ile keyifli vakit geçirebilmektedirler.

Kız oyunları kategorisinin yanısıra, kız çocuklarımız http://kiz.oyunuoyna.org/ adresine girdikten sonra friv Barbie oyunları kategorisine tıklayarak çok sevdikleri barbie bebekler ile ilgili bir çok oyuna erişebilmekte, onları giydirip, saçlarını tarayıp, makyaj yaptırıp eğlenebilmektedirler.
Yukarıda belirtilenler genellikle kız çocuklara yönelik olsa da friv oyunları kapsamında erkek çocuklara hitap eden de sayısız oyun bulunmaktadır.

Kullanıcılar oynamak istedikleri friv oyunu seçtikten sonra oyunun altında bulunan açıklama kısmından oyun hakkında detaylı bilgi edinebilir ve oyunun oynanışını öğrenebilirler. Oyunu oynadıktan sonra ise oyun hakkında yorumları var ise oyun sayfasında bu yorumlarını paylaşabilirler. Bu sayede çocuklarımız sorunlarını dile getirmeyi ve birbirleri ile iletişim halinde olmayı da öğrenmektedirler.
Sayfada, kategorilerin sonunda bulunan iletişim sekmesinden site hakkındaki görüş ve önerilerinizi sunabilir, ayrıca yeni oyun isteklerinizi iletebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu