Tiktok Takipçi Satın Al

Oyuncuları Üzecek Haber Geldi: Rainbow Six Mobile Ertelendi!

Ubisoft'un yapımcı ve geliştiricisi tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, oyunun çıkışı ertelendi ve yeni çıkış tarihi Eylül 2024 olarak belirlendi.

Ubisoft’un bir yılı aşkın bir süre önce duyurduğu Rainbow Six Mobile oyunu başka bir gecikme ile karşı karşıya. Bu resmi olarak duyurulmasa da, Fransız geliştiricinin Rainbow Six Mobile’ın lansmanını neredeyse bir yıl daha geriye taşıma kararı aldığı görünüyor.

Rainbow Six Mobile, bir yıldan fazla bir süre önce duyuruldu ancak beklenen Aralık ayı çıkış tarihine yetişemedi. Ubisoft’un yapımcı ve geliştiricisi tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, oyunun çıkışı ertelendi ve yeni çıkış tarihi Eylül 2024 olarak belirlendi.


Oyunun çıkışının neden geciktiği sorusuyla birlikte, beta sürümüne erişim sağlayan oyuncuların geri bildirimleri dikkate alındığında birkaç sorunun ortaya çıktığı görülüyor. Ubisoft’un düzeltme ihtiyacı duyduğu temel konular arasında kontrolcü desteğinin yetersizliği ve yapay zeka sorunları bulunuyor. Oyuncular, beta sürümüyle ilgili olarak bu sorunları sıkça dile getiriyorlar ve geliştirici firma, bu sorunları çözmek adına geliştirmeler yapmak istiyor. Bu nedenle, oyunun çıkışı ertelenerek, beta testlerinin daha fazla geri bildirim alması ve gerekli düzeltmelerin yapılması planlanıyor. Rainbow Six Siege Mobile, 5’e 5 maçlar, farklı operatörler ve haritalar sunacak. Oyun içindeki operatörlerin özel yeteneklere sahip olacağı ve çeşitli araçlara erişim sağlayabileceği belirtiliyor. Oyuncular, saldıran ve savunan taraf olarak ayrılacaklar ve seçilebilecek ilk haritalar arasında Bank, Border, Clubhouse ve Oregon bulunacak. Zamanla, yeni haritaların oyun içine eklenmesi planlanıyor.

Rainbow Six Mobile bu ay piyasaya sürülmüş olmalıydı. Bunun yerine, Ubisoft şimdi başka bir beta testine hazırlanıyor ve bu testin 2024 başlarında başlaması planlanıyor (DroidGamers aracılığıyla). Bunun üzerine Ubisoft, oyunun Google Play Store sayfasındaki çıkış tarihini Eylül 2024 olarak değiştirdi. Bu sadece bir yer tutucu olsa bile, Rainbow Six Mobile’ın bu yıl Android cihazlara ulaşamayacağını söylemek güvenlidir. Beta sürümüne erişimi olan Reddit kullanıcılarına göre, oyun gerçekten daha fazla zamana ihtiyaç duyuyor. Oyunun hayranları tarafından sıkça alıntılanan en yaygın sorunlar arasında gecikme, zayıf denetleyici desteği ve yapay zeka sorunları bulunuyor. Bununla birlikte, Ubisoft’un doğru kararı verdiği görünüyor, bu oyunu oynamayı heyecanla bekleyenler için muhtemelen hayal kırıklığı yaratan bir gelişme olabilir.

Rainbow Six Mobile, taktiklere ve uzman ekipman kullanımına dayanan ücretsiz bir rekabetçi çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. En üst düzey taktik nişancı deneyimini vaat eden oyun, özel olarak mobil cihazlar için tasarlanmıştır. Tabii ki, bu, Rainbow Six Siege oyuncularının onu tanımayacağı anlamına gelmiyor, sadece deneyim daha küçük ekranlar için uyarlanmış olacak. Önümüzdeki yılın başında başlaması beklenen bir sonraki Rainbow Six Mobile beta sürümü hakkındaki daha fazla güncellemeyi bekleyin.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu