Tiktok Takipçi Satın Al

Oyun Bilgisayarı Fiyatlarını Dert Etmeyin, “Canavar”ı Tercih Edin!

PC oyuncuları için her gün onlarca oyun yayımlanıyor. Hatta oyuncuların Steam’den sonra en çok vakit geçirdikleri oyun dağıtım platformuna dönüşen Epic Game Store, her hafta düzenli olarak kimi zaman yüksek prodüksiyonlu yapımları kimi zamansa bağımsız oyunları ücretsiz olarak oyunculara dağıtıyor.

Bu oyun zenginliğine ve çeşitliliğine, uzun yıllardır sessizliğe gömülmüş Silent Hill gibi oyun serilerinin de yeniden canlanması ve birkaç oyunla birlikte oyuncularla buluşmaya hazırlanması da eklenince, iyi bir oyun bilgisayarı edinmek ve bu oyunları ilk elden deneyimlemek, her oyuncunun hayali oluyor. Bir süre önce yaşanan küresel çip krizi nedeniyle artan donanım maliyetleri, ayrı ayrı donanımlar satın alarak toplama bilgisayar kurma sürecini anlamsız kılıyor. Laptop formundaki oyuncu bilgisayarlarını daha avantajlı hâle getiriyor.


Dünyanın önde gelen işlemci ve ekran kartı üreticileri ile iş birliği yaparak ürettiği oyuncu bilgisayarlarını uygun fiyatlarla kullanıcılara sunan Monster Notebook, Türkiye’deki oyuncuların, oyun bilgisayarı fiyatları yerine oyunlarına odaklanmalarını istiyor. Buradan hareketle her bütçeden kullanıcı için uygun çözümlere imza atıyor.

Abra Oyun Bilgisayarı Fiyatları ile Dikkat Çekiyor

Kullanıcıların beğenisine sunduğu oyun bilgisayarı modellerini; fiziksel yapıları, içerdikleri donanım bileşenleri ve hitap ettikleri kitle doğrultusunda Abra, Tulpar ve Semruk olmak üzere üç ayrı kategoriye ayıran Monster Notebook, Abra serisinin, en erişilebilir fiyatlı çözümler arasına girmesini sağlıyor. Ekran genişlikleri 15,6 inç ve 17,3 inç olarak yapılandırılan Abra serisi oyuncu bilgisayarları, şık tasarımları ve güçlü donanımlarıyla öne çıkıyor. Intel’in 12. nesil Core i5 ve Core i7 işlemcilerini taşıyan modeller, NVIDIA GeForce GTX 16 ve GeForce RTX 30 serisi ekran kartlarıyla gücünü perçinliyor. Sistem belleği ve depolama alanı boyutları, tercih edeceğiniz modele göre farklılık gösteren oyuncu bilgisayarları, yine seçiminiz doğrultusunda Windows 11 Home işletim sistemini beraberinde getirebiliyor.

Yeni nesil Intel işlemcilerin daha etkin ve performanslı çalışmasını mümkün kılan Windows 11 işletim sistemi, aynı zamanda Oyun Modu gibi ekstraları ile deneyimlediğiniz yapımların daha akıcı çalışmasını sağlıyor. Güncel kablolu ve kablosuz bağlantı özellikleriyle fonksiyonel hâle getirilen Monster Abra serisi laptop’lar, oyun bilgisayarı fiyatları değerlendirildiğinde oldukça ulaşılabilir aralıklarda kalıyor. Özellikle Abra A5 V19.1 ve Abra A7 V14.1 modelleri, teknik yeterlilikleri göz önüne alındığında, en uygun fiyatlı oyuncu bilgisayarlarından ikisini temsil ediyor.

Oyun Bilgisayarı Fiyatlarını Dert Etmeyin, "Canavar"ı Tercih Edin!

Tulpar serisi, Oyuncuları Fiyatıyla da Performansıyla da Memnun Ediyor

Rekabetçi oyunlarla zaman geçiren oyun tutkunlarının beklentilerini rahatlıkla karşılayan Abra serisi Monster Notebook oyuncu bilgisayarları, Full HD (1080p) çözünürlükte yeterli performans gösteriyor. Ancak daha yüksek çözünürlüklerde ve özellikle ekran kartına daha fazla yük bindirebilen güncel oyunlarda, en yüksek kare/saniye değerlerini elde etmek isteyen oyuncular, tercihlerini Monster Tulpar serisi içinde yer alan modellerden yana kullanıyor. Yine Abra serisinde olduğu gibi ekran genişlikleri 15,6 ve 17,3 inç olan taşınabilir bilgisayarlar, ekran çözünürlüğü ve ekran yenileme hızıyla oyuncuların takdirini kazanıyor.

1080p ve 1440p çözünürlüklü olup ekran yenileme hızı 165 Hz seviyesine çıkabilen oyuncu bilgisayarları, bu çözünürlük ve yenileme hızı değerlerinin hakkını, masaüstü bilgisayarlara meydan okuyan işlemci ve ekran kartlarıyla veriyor. Intel Core i7-12700H işlemciyle desteklenip seçeceğiniz modele bağlı olarak NVIDIA GeForce RTX 3060 Max-P ve GeForce RTX 3070 Ti ekran kartlarını taşıyan oyun bilgisayarları, rekabetçi yapımlarda 400 fps’ye yakın değerler alırken popüler açık dünya aksiyon oyunlarında ise 110+ fps değerlerini yakalayabiliyor. Kullanım sürecinde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bağlantı noktasını üzerinde bulunduran ve Wi-Fi 6 gibi güncel kablosuz bağlantı özelliklerini hizmetinize sunan bilgisayarlar, oyun oynama ve multimedya içerik takibi süreçlerinde en iyi görsel ve işitsel tecrübeyi yaşamanıza ortam hazırlıyor. Oyun bilgisayarı fiyatları dikkate alındığında, teknik kabiliyetlerine karşın ulaşılabilir fiyat aralıklarına yerleştirilen Tulpar T7 V20.5 ve Tulpar T7 V20.5.1, bu serinin uygun fiyatlı çözümleri arasına adını yazdırıyor.

Kısıtlı bütçenizle sahip olabileceğiniz en güçlü oyuncu bilgisayarına almayı hedefliyorsanız, Monster Abra ve Tulpar serisindeki modelleri inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun çözümleri, Monster notebook avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu