Overwatch Liginin En İddialı Finalistleri Belli Oldu - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

Overwatch Liginin En İddialı Finalistleri Belli Oldu

Overwatch Liginin En İddialı Finalistleri Belli Oldu

The Vancouver Titans ve San Francisco Shok, playoff maçlarında gösterdikleri performansla 29 Eylül’de oynanacak Grand Finals’ın yıldızları konumunda.

Overwatch League’in 2019 playoff maçları sona erdi. The Vancouver Titans ve San Francisco Shock, karşılaşmalarda gösterdikleri performansla şimdiden 29 Eylül’de oynanacak Grand Finals’ın favori takımları arasına girdi.

Titans, geçtiğimiz hafta Seoul Dynasty ve Los Angeles Gladiators’u yenerek üst grubun tozunu attırdıktan sonra Atlantic Division şampiyonu New York Excelsior’u da alaşağı ederek finallere yükseldi.

San Fransisco Shock’a gelince, geçtiğimiz hafta Atlanta Reign tarafından zorlansa da geçtiğimiz yılın şampiyonu London Spitfire başta olmak üzere Hangzshou Spark ve alt grupta Excelsior’u alt ederek Grand Finals’daki yerini bileğinin hakkıyla elde etmiş durumda. San Fransisco Shock, tüm alt grup maçlarını 4-0 gibi ezici bir üstünlükle kazandı.

Overwatch Liginin En İddialı Finalistleri Belli Oldu
2019-09-15 – Overwatch League 2019 Season / Photo: Robert Paul for Blizzard Entertainment

Vancouver Titans ve San Francisco Shock, sezon başında Stage 1 ve Stage 2 final maçlarında birbirlerine göz dağı vermeye başlamışlardı. Titans Stage 1’in galibi olurken, Shock, Stage 2’nin galibi olmuştu. Her iki takımda çok yetenekli hasar oyuncuları bulunuyor. San Fransisco Shock’ta sezonun en değerli oyuncusu (Most Valuable Player) statüsünü çoğunlukla kimselere kaptırmayan Jay “Sinatraa” Won yer alırken Vancouver Titans’daysa bu yıl “Yılın Çaylağı” (Rookie of the Year) ödülüne layık görülmüş Hyo-Jong “Haksal” Kim bulunuyor. Oyuncularla ilgili detaylı bilgileri overwatchleague.com adresinden alabilirsiniz.

İki hafta sonra Philadelphia’daki Wells Fargo Center’da düzenlenecek 2019 Grand Finals maçlarının biletleri şimdiden tamamen tükendi. 29 Eylül’de gerçekleşecek etkinlik, Twitch üzerinden 190 ülkede canlı yayınlanacak. Maçlar aynı zamanda overwatchleague.com ve Overwatch League mobil uygulaması üzerinden izlenebilecek.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


PlayerUnknown’s Battlegrounds, GTA 5’in Rekorunu Geçecek!

Buğra Noyan

OVERKILL’s The Walking Dead Sistem Gereksinimleri

Buğra Noyan

Oyuncuları Sevindirecek Haber: AMD ve Ubisoft’un Far Cry 5 Kampanyası

Serhan Durgutlu

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.