Tiktok Takipçi Satın Al

Otopark Bariyeri

Otopark bariyeri motorlu ve hem iç hem de dış ortamda kullanıma uygun, otopark kontrolü sağlayan bir üründür. Otopark bariyerleri tem ticari otoparklarda hem de site, iş yeri, fabrika gibi alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.


Otopark bariyerleri mevcut otoparkı kimlerin kullanabileceğini belirlemenizi sağlamakla birlikte, içeride geçirilen süreye göre ücretlendirme yapabilmenizi sağlar.

Otopark bariyerlerini her araç sahibine uzaktan kumanda vererek kullanabileceğiniz gibi, ogs/hgs antenleriyle bağlantısı sağlanarak, araç içine ya da plakasına yerleştirilen kâğıt ya da sert etiketlerle de kullanılabilir. Yazılım üzerinden bir panel vasıtasıyla yetkilendirme yapabilir ve hangi dairenin kaç otoparktan kaç araçlık yer kullanabileceğini ayarlayabilirsiniz.

Otopark bariyeri, bu bağlantılar dışında, zemine döşenen loop sensör sayesinde, sensörün üzerine araç gelmesiyle otomatik olarak açılabilir. Otopark Bariyeri fotosel bağlantısı sayesinde, altına bir araç ya da şahıs varken kolun aşağı inmesi engellenir. Otomatik kapanma süresi bariyer üzerinden ayarlanabilir ve o süre dolduğunda otomatik olarak kapanması sağlanır. Otopark bariyerleri akordiyon kola sahip olup, 3 ve 6 metre arasında kısaltıp uzatılabilir. Bunun dışında çitli otopark bariyeri ile, bariyerin altından sokak hayvanlarının ve çocukların giriş çıkışları engellenebilir.

Otopark Bariyeri

Otopark bariyeri nerelerde kullanılır?

Otopark bariyeri, site, işyeri, apartman, ticari otoparklar, kurumsal alanlar ve otoparkı olan tüm alanlarda kullanılır. Geçişin sınırlandırılmak istenildiği alanın 6 metreden fazla olması durumunda birden fazla bariyer karşılıklı olarak kullanılarak senkronize olarak çalışabilmeleri sağlanır. Birden fazla Kollu bariyer tek bir kumanda ile kontrol edilebilir.

Otopark bariyeri bağlantıları nelerdir?

Otopark bariyeri, kumanda ile kullanıldığında herhangi bir bağlantıya ihtiyaç duymazlar. Otoparkınızı ogs/hgs sistemi ile birlikte kullanacaksanız, ogs panel ile bağlantısı wiegand bağlantı protokolü ile gerçekleştirilir. Paneli bir defaya mahsus olarak Ethernet bağlantısı ile bilgisayarınız ile haberleştirip yetkilendirmenizi yapabilirsiniz. Anlık bir rapor alımı yapılmayacaksa, sürekli bir bağlantıya ihtiyaç duymaz. Panele gönderilen yetkilerle otomatik olarak çalışması sağlanır.

Otopark bariyerindeki geçiş bilgileri ne işe yarar?

Otopark bariyeriyle birlikte çalışan ogs sisteminden gelen datalar sayesinde araçların giriş çıkış bilgileri, yetkileri ve kişi isim soy isim, araç plaka numaraları ve daire numaralarına ait raporlar alınabilmektedir. Otomatik Bariyer sistemleri sadece yetkisi olan araçlara geçiş izni verir. AVAX Bariyerlerin Türkiye Distribütörü olan PERKOTEK ürünleri hakkında daha fazla için 0 850 811 80 00 numarayı arayabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu