TeknoDiot
     
     
     

Tesla 1,000,000 Elektrikli Otomobil Üretti!

Tesla 1,000,000 Elektrikli Otomobil Üretti!

Kendi yazılımının olmasıyla rakipleriyle arasında fark yaratan Tesla, elektrikli otomobil üretiminde 1,000,000 sayısına ulaşmasını kutladı.

Tesla’nın CEO’su olan Elon Musk, şirketinin bir milyon elektrikli otomobil üretimine ulaştığını açıkladı. Elon Musk kırmızı bir model Y paylaştı ve ekibini tebrik etti. Tesla’nın başarısının, yalnızca elektrikli araçlar üreten bir otomotiv şirketi için muazzam bir başarı olduğunu söyledi. 

Tesla 1,000,000 Elektrikli Otomobil Üretti!

Elektrikli otomobil şirketi olan Tesla arabalarını Amerika Birleşik Devletleri dışında üretmeye başladığında  kilometre taşını vurdu.

Geçtiğimiz yılın sonunda Shanghai fabrika’de üretilen ilk otomobilini teslim etti. Tesla, sahayı Almanya’daki Berlin yakınlarında dördüncü fabrika için hazırlıyor, bir mahkeme ağaç kesimi çalışmalarının çevre gruplarından gelen bir mücadelenin ardından devam edebileceğine karar verdi.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Elon Musk Tesla Arabasını Uzaya Çıkardı!

Serhan Durgutlu

Huawei Mate 30 Pro Çalışır Halde Görüntülendi (Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı)

Buğra Noyan

Razer Phone Türkiye’ye Gelecek Mi?

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.