Otomatik Telefon Yedeklemeleri Artık Google One'da Etkin! - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

Otomatik Telefon Yedeklemeleri Artık Google One’da Etkin!

Otomatik Telefon Yedeklemeleri Artık Google One'da Etkin!

Telefonunuzu yedeklemenin birçok yolu vardır ve Google Drive bunlardan biridir. Ancak Google Drive’ın varsayılan olarak sunduğu özelliklerden daha fazla depolamaya ihtiyacınız varsa, Google One’ı kontrol etmek isteyebilirsiniz. Bunun nedeni Google’ın açıklamasında Google One’ın şimdi otomatik telefon yedeklemeleri içereceği anlaşılıyor.

Google’a göre, “Standart Android yedeğini aldık (metinleri, kişileri ve uygulamaları içeren) ve size daha fazlasını veriyoruz. Google One tarafından otomatik telefon yedeklemesiyle, orijinal kalitede fotoğrafları, videoları ve multimedya mesajlarını (MMS) da yedekleyebilirsiniz ve yedeklerinizi doğrudan Google One uygulamasından yönetebilirsiniz. ”

Otomatik Telefon Yedeklemeleri Artık Google One'da Etkin!

Google One’ı bilmeyenler için, bu temel olarak Google’ın bulut depolama hizmetinin ücretli sürümüdür. Google Drive’da sunulan temel depolama alanından memnun olmayan kullanıcılar, depolarını yükseltebilecekleri aylık bir abonelik ödemeyi tercih edebilir. Artık Android telefonunuzu yedekleme özelliğini sunduğuna göre, cihazınızı kaybetmeniz ve geri yüklemeniz gerektiğinde bundan yararlanmak isteyebilirsiniz.

Google One’a abone olanlar, ayda 1.99 ABD Doları, ayda 200 ABD Doları için 200 GB veya aylık 9.99 ABD Doları için 2 TB olan 100 GB depolama alanından birini seçebilirler.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Turkcell Superbox Fiyatları ve Superbox Kampanyaları (2020)

Buğra Noyan

Amerika’nın 87 yenilikçi mühendisi arasına Türk Bilim İnsanları Katıldı

Umut Bilgen

Xiaomi Mi 10 Serisi Satışları 500 Bin Dolara Ulaştı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.