Otomatik Telefon Yedeklemeleri Artık Google One’da Etkin!

Telefonunuzu yedeklemenin birçok yolu vardır ve Google Drive bunlardan biridir. Ancak Google Drive’ın varsayılan olarak sunduğu özelliklerden daha fazla depolamaya ihtiyacınız varsa, Google One’ı kontrol etmek isteyebilirsiniz. Bunun nedeni Google’ın açıklamasında Google One’ın şimdi otomatik telefon yedeklemeleri içereceği anlaşılıyor.

Google’a göre, “Standart Android yedeğini aldık (metinleri, kişileri ve uygulamaları içeren) ve size daha fazlasını veriyoruz. Google One tarafından otomatik telefon yedeklemesiyle, orijinal kalitede fotoğrafları, videoları ve multimedya mesajlarını (MMS) da yedekleyebilirsiniz ve yedeklerinizi doğrudan Google One uygulamasından yönetebilirsiniz. ”

Otomatik Telefon Yedeklemeleri Artık Google One'da Etkin!

Google One’ı bilmeyenler için, bu temel olarak Google’ın bulut depolama hizmetinin ücretli sürümüdür. Google Drive’da sunulan temel depolama alanından memnun olmayan kullanıcılar, depolarını yükseltebilecekleri aylık bir abonelik ödemeyi tercih edebilir. Artık Android telefonunuzu yedekleme özelliğini sunduğuna göre, cihazınızı kaybetmeniz ve geri yüklemeniz gerektiğinde bundan yararlanmak isteyebilirsiniz.

Google One’a abone olanlar, ayda 1.99 ABD Doları, ayda 200 ABD Doları için 200 GB veya aylık 9.99 ABD Doları için 2 TB olan 100 GB depolama alanından birini seçebilirler.

İLGİLİ İÇERİK:  Xiaomi Black Shark 3 Pro'nun İlk Satışı 27 Mart'a Ertelendi
Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu