Tiktok Takipçi Satın Al

OSOM OV1 Dört Renkte Gelebilir

Essential’ın Essential PH-1 adlı ilk akıllı telefonu piyasada o kadar başarılı değildi ve piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra şirket faaliyetlerini durdurdu.

Şimdi, Essential’ın arkasındaki beyinler, bu sefer OSOM olarak, OSOM OV1 adlı gizlilik merkezli telefonunu başlatmak için geri döndü. Şirket daha önce OSOM OV1 ile dalga geçmiş ve şirketin planlarını açıklamıştı. Şimdi marka, izleyiciye renk çeşitlerini sorması için Twitter’a gitti.


Bir tweet’te şirket, OV1’i Solar Yellow, Borealis Green, Twilight Blue ve Dusk Purple olmak üzere dört renkte paylaştı. Şirket, netizenlerin bu renklerden dördü arasından seçim yapmasını istiyor. Telefon geldiğinde tüm bu renkleri görebiliriz.

Spesifikasyonlarıyla ilgili olarak, şimdiye kadar öğrendiğimiz çok az şey var. Akıllı telefon, arkada iki lens tutan üçgen bir kamera modülüne sahip olacak. Ayrıca lenslerin yanında büyük bir LED flaşı var. Bir Qualcomm yonga seti tarafından desteklenecek , ancak kesin yonga seti hakkında hiçbir ayrıntı yok.

Ayrıca, telefonun gizlilik ve güvenliğe odaklandığını göreceğiz. Bununla birlikte, arkaya monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısına sahip olacak ve stok Android işletim sistemi üzerinde çalışacak.

Bunun dışında, telefon 2022 Yazında piyasaya sürülecek, ancak cihazın önümüzdeki ay Mobil Dünya Kongresi (MWC) etkinliğinde görücüye çıkacağını göreceğiz. Ayrıca etkinliğe yaklaştıkça tüm özelliklerini ve tasarımını öğreneceğimizi umuyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu