Tiktok Takipçi Satın Al

Orijinal Fallout Yapımcıları, The Outer Worlds 2 Üzerinde Çalışıyor

Original Fallout oyununun yaratıcısı Tim Cain, danışman olarak The Outer Worlds 2’nin gelişimine yardımcı olduğunu açıklıyor ve oyunun önemli yönleri üzerinde geri bildirimde bulunuyor. Cain’in ilk Outer Worlds oyununda yer alması muhtemelen, Fallout’un imza atmosferine benzer şekilde hiciv öğelerini etkilemiştir. The Outer Worlds 2, Cain’in deneyiminden faydalanarak umut verici özelliklere sahip olabilir.

Tim Cain, orijinal Fallout oyununun yaratıcısı, şu anda The Outer Worlds 2’nin danışmanı olarak çalışıyor. Cain, oyunun gelişimi devam ettikçe oyunun önemli yönleri üzerinde geri bildirimde bulunuyor.


Cain aynı zamanda ilk The Outer Worlds oyununda bir oyun yönetmeni olarak çalıştı ve muhtemelen The Outer Worlds’ün bazı hiciv öğelerinde rol aldı, ki bu öğeler zaman zaman Fallout’un imza atmosferini seven hayranlara tanıdık gelmiş olabilir. The Outer Worlds’un geliştirilmesi tamamlandıktan sonra Cain, YouTube kanalına ve diğer solo projelerine odaklanarak yarı emekliliğe geçti. Ancak, The Outer Worlds’ün stüdyosu olan Obsidian Entertainment, açıkça Cain’in bilgi ve deneyimini değerli buluyor ve onu The Outer Worlds 2 için tekrar kazanmayı başardı.

Rock Paper Shotgun ile yapılan bir röportajda Cain, The Outer Worlds 2’de seviyelerin, hikayenin ve komik tonun tasarımında geri bildirimde bulunarak danışmanlık yaptığını belirtti. Cain, “Tabii ki konuşamayacağım devam oyununda yapmaya çalıştıkları bazı şeyler var ve beni geçmişte yaptıklarımla benzer olduğu için içine çekiyorlar. Bazen sadece, ‘Sana ne yapmanı söylemeyeceğim, ancak işte karşılaşacağın büyük, büyük uçurumlar burada, etrafında dolanman gereken'” dedi. Obsidian’ın, Cain’in deneyimini kullanarak The Outer Worlds 2 için bazı umut verici özellikleri uygulamaya çalıştığı anlaşılıyor, ki bunlardan bazıları Fallout hayranlarına sıcak gelebilir.

Cain, orijinal Fallout oyununda yaratıcı ve baş programcı olarak çalıştı ve ayrıca Fallout 2’ye de önemli katkılarda bulundu. O zamandan bu yana Pillars of Eternity, South Park: The Stick of Truth gibi diğer başarılı başlıklarda çalıştı. Cain’in, belirli yönleriyle Fallout’tan esinlenmiş bir franchise ile ilişkili olması uygun görünüyor.

The Outer Worlds 2 henüz bir çıkış tarihi belirlemedi, bu yüzden çıkışı muhtemelen bir yıl veya daha fazla bir süre uzakta. Ancak hayranlar, The Outer Worlds 2’nin çok oyunculu bir öğe içerebileceği olasılığı gibi gelecek oyunla ilgili bazı ilginç haberler aldılar. Starfield’ın çıkışının ardından The Outer Worlds 2’nin aşması gereken açık bir rakibi var.

Birçok hayran, Starfield’ın iddialı bilim kurgu evrenini beğenirken, bazıları geniş kullanımı nedeniyle oyunun içine giremediklerini iddia etti. Bazı hayranlar, The Outer Worlds’ün ilk oyununun, önceki nesil konsollar üzerinde başlatılmasına rağmen az sayıda yükleme ekranına sahip olması nedeniyle The Outer Worlds 2’nin bu konuda Starfield’ı geçebileceğini umuyor. Ancak sadece zaman, The Outer Worlds 2’nin Bethesda’nın muazzam oyununu geride bırakıp bırakamayacağını gösterecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu