bayigram.com

Oppo, Yeni Oppo Z Serisi İçin 13 Akıllı Telefonu Tescilledi

Bu yılın başlarında, Oppo Reno serisinin tanıtımı sırasında, Çinli akıllı telefon üreticisi, amiral gemisi cihazlar için Oppo R serisini bıraktığını ve şimdi Oppo Reno ve Oppo Find serisine devam edeceğini doğruladı.

Oppo ayrıca, düşük ekranlı kamera ile geldiği söylenen Oppo Find Y için de patent başvurusunda bulundu.


Şimdi, şirket Oppo Z serisi üzerinde çalışıyor gibi görünüyor ve en son rapor, Çinli akıllı telefon üreticisinin bu yeni Oppo Z serisi kapsamında piyasaya sürülecek 13 yeni akıllı telefonu tescillediği ortaya koyuyor.

Oppo Z serisi geliyor

Oppo’nun ticari markası olan 13 akıllı telefon ismi 2Z, 3Z, 4Z, 5Z, 6Z, 7Z, 8Z, 9Z, 10Z, 20Z, 30Z, 40Z ve 50Z isimli modelleri içerir.

Şirket henüz Oppo Z serisi akıllı telefonları piyasaya sürmedi. Yeni açıklanan Oppo Reno 2Z olmasına rağmen, bu yeni Z serisinin değil Reno serisinin bir parçası. Şirket akıllı telefon için bu yeni ürün grubunu piyasaya sürmeyi ve pazarda nasıl konumlandırılmayı planladığında görülmeye devam ediyor.

Oppo, Yeni Oppo Z Serisi İçin 13 Akıllı Telefonu Tescilledi

Bu arada şirket, önümüzdeki ay Çin’deki Oppo Reno Ace akıllı telefonunu piyasaya süreceğini ve bunun 90Hz yenileme hızı gösterimini sunacağını doğruladı. Bununla birlikte, Oppo Başkan Yardımcısı Brian Shen tarafından cihazın 65W Süper Flaş şarj desteği ile geleceği de doğrulandı.

Amiral gemisi bir telefon olan Oppo Reno Ace’in Qualcomm Snapdragon 855+ mobil platform tarafından desteklenmesini bekliyoruz. Oppo PCKM70, 6.6 inç Full HD + çentiksiz ekran, hızlı şarj destekli 4.000mAh pil, Snapdragon 855+ işlemci , 12GB RAM, 256GB dahili depolama alanını gösteren TENAA’da göründü.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu