Tiktok Takipçi Satın Al

Oppo Yeni AR Gözlüklerini Duyurdu

10 Aralık’ta Oppo, Shenzhen’deki Inno Day 2019 etkinliği kapsamında yeni ürünler tanıttı.

Tüketici piyasası için tasarlanmış bir dizi artırılmış gerçeklik gözlükleri içeren önümüzdeki birkaç yıl için teknoloji projeleri hazırlamak.


Şu anda, Oppo, Huawei ve Xiaomi’nin beğenisinde, dünyanın ilk beş mobil üreticisinden biri olarak oturuyor. Halen Oppo A9 2020 gibi uygun fiyatlı akıllı cihazlarıyla bir İngiltere varlığını sürdürüyor, diğer akıllı ürünlere geçiş şirketi yeni zirvelere taşıyabilir.

Gelecek üç yıl boyunca, Oppo donanım, yazılım ve AR ve 5G gibi diğer teknolojiler arasında araştırma ve geliştirme çalışmaları için yaklaşık 7 milyar dolar harcamayı planlıyor.

Oppo’nun kurucusu ve CEO’su Tony Chen, bunun, pazarda nerede oturulacağını değiştirerek önceki ürünlerden büyük bir değişiklik olduğunu belirtti. “OPPO ve hatta tüm sektör için, yalnızca akıllı telefonlara odaklanan hiçbir şirket olmayacak.”

Oppo Yeni AR Gözlüklerini Duyurdu

Oppo AR gözlükleri

Artırılmış gerçeklik burada ve Oppo prototip AR gözlükleriyle yüke katılıyor. Balık gözü kamera, surround ses, kırınımlı dalga kılavuzu teknolojisi ve 3D görüntü oluşturma özellikleriyle donatılan bu kulaklık, kullanıcılar için sürükleyici bir deneyim oluşturmak için görüntüleri merceklerden yansıtabilir.

AR gözlük piyasası temel olarak şu ana kadar profesyonel / ticari bir bağlamda olmasına rağmen – Microsoft’un Hololens kulaklığını yerleştirme biçimi gibi – Oppo , Ar sisteminin, oyun, içerik ve hizmetler gibi alanlarda tüketicilere hizmet verebileceğine inanıyor.

Bu yeni prototipte başarılı bir şekilde uygulandıktan sonra, tüketicilerin benimsemesinde ilk göze çarpan engel tasarım olacaktır. Oppo ile çalışan teknolojinin ilk çağrısı, kulaklığı VR kulaklıklarını andıran oldukça hantal bir kit olarak işliyor. Sonuç olarak, şu anki durumunda giymek o kadar da konforlu değil.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu