Tiktok Takipçi Satın Al

Oppo Watch Serisi Tanıtım Tarihi Açıklandı!

Bugün OPPO, yeni OPPO Watch serisinin lansman tarihini resmen açıkladı. Detaylar Haberimizde!

Bu ürün küresel olarak 6 Mart’ta tanıtılacağı kesinleşti! Resmi posterden OPPO Watch serisi hiperboloid esnek ekran tasarımı benimsiyor. Gövdenin metal çerçevesinin yanında iki çubuk düğmesi ve bir silikon kayış bulunur. Bu akıllı saat serisinin siyah ve altın olmak üzere iki gövde rengi şemasına sahip olmasını bekliyoruz. Ek olarak, akıllı saat arayüzü OPPO Watch’un e-sim çağrı işlevini destekliyor. OPPO’nun ilk akıllı saati muhtemelen OPPO Find X2 ile gelecek. Bu OPPO akıllı saati hakkında daha fazla bilgi yok.

Oppo Watch Serisi Tanıtım Tarihi Açıklandı!


Son zamanlarda, Shen Yiren Oppo Watch Serisi için bir tanıtım posteri sergiledi. Poster, OPPO akıllı saatin yuvarlatılmış dikdörtgen bir tasarım kullandığını gösteriyor. Şirketin yöneticisine göre, dikdörtgen bir kadran daha fazla bilgi görüntüleyebileceğinden dairesel kadrandan daha iyi denilebilir. Bununla birlikte, geleneksel bir saat gibi göründüğü için dairesel bir kadranın daha iyi bir tasarıma sahip olduğunu da belirtti. Daha önce, Shen Yiren ayrıca OPPO akıllı saatlerin esnek bir ekran ve kavisli yüzey tasarımı kullandığına dikkat çekti.

Bu akıllı saatin güzel özelliklerinden birisi EKG olacaktır. Bu özelliğe sahip en popüler giyilebilir cihazlar Apple Watch Series 5, Samsung Galaxy Active 2, Withings Move EKG ve Amazfit Verge’dir. Bu nedenle EKG’nin serin olmasına rağmen OPPO’nun rekabete daha kullanışlı olması için ürüne daha fazla özellik ekleyeceğine inanıyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu