Tiktok Takipçi Satın Al

OPPO ve Vivo’nun 5G Modellerinin Erken Piyasaya Sürüleceği Bildiriliyor!

Önümüzdeki aylarda, tüm büyük telefon üreticilerinin 20G’nin başlarında 5G amiral gemilerini ve orta seviye akıllı telefonlarını piyasaya sürmeleri beklenirken her şey başlamak üzere. OPPO ve Vivo 5G yarışına modellerinin gelişimini daha da hızlandırarak katılabildiler.

Yeni bir Digitimes raporuna göre, OPPO ve Vivo’nun 5G akıllı telefonlarını 2019’un sonuna kadar veya 2020’nin başlarında yayınlayacağı bildiriliyor. Serbest bırakılmasının hazırlanması her iki şirkete de, bu yıl sonuna kadar ilgili 5G telefonlarını duyurmaları beklenen Realme ve Honor gibi rakipleri alma şansı verecek. Aslında Realme, Qualcomm’un entegre 5G yonga setine sahip bir telefonu piyasaya süren ilk marka olacağını açıkladı.OPPO ve Vivo’nun 5G Modellerinin Erken Piyasaya Sürüleceği Bildiriliyor!


İlginç bir şekilde, MediaTek’in 4G 2019’da 5G SoC’sini göndermeye başlayacağı da söyleniyor. OPPO ve Vivo bu MediaTek 5G çipini kullanmayabilirken, Vivo bu yıl daha sonra Samsung’un yeni 5G Exynos 980 SoC ile piyasaya sürecek en az bir akıllı telefona sahip.

Bugün itibariyle Vivo, Çin’de iki 5G modeline, iQOO Pro 5G ve NEX 3’e sahipken, Xiaomi’nin şu anda Çin’deki en ucuz 5G telefonu olan Mi 9 Pro 5G’de yalnızca bir yeni modeli var. Huawei’nin pahalı ama tarihli Mate 20 X 5G modeli bir modeli var. Özellikle, OPPO Çin pazarında henüz 5G modeline sahip değil.

Ancak önümüzdeki aylarda işlerin çok hızlı bir şekilde değişmesi bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu