Tiktok Takipçi Satın Al

Oppo Reno3 Serisine Beklenilenden Daha Fazla İlgi Geldi!

Oppo‘nun iki gün önce tanıttığı Reno 3 ve Reno 3 Pro adlı yeni akıllı telefonları beklentilerin üstüne çıkarak tüketicilerin ilgi odağı oldu.

İki gün önce tanıtılan Oppo Reno3 ve Reno3 Pro için Çin’de yapılan ön kayıtlar 1.46 milyonu aştı. Yaklaşık olarak bu kayıtların 580 bini JD.com üzerinden yapıldı. Oppo’nun yeni serisi ayrıca 2019 yılı için TMall’da rezervasyon şampiyonu olduğu açıklandı.


Bu ön kayıtlardan kaç tanesinin gerçek bir satışa dönüştüğü görmek için beklememiz gerekiyor. Bu kadar ön kayıt almasının en büyük nedenleri arasında Oppo’nun ilk 5G akıllı telefonu olduğu belirtiliyor.

Üstelik bu sayımın iki gün önce 27 Aralık’ta yerel saatle 18.30’da yapılan sayım sonucu ile ortaya çıktığını belirtelim. Bu yüzden sayımın üstünden iki gün geçmesi üzerine şimdiki ön kayıtların 1,5 milyonu aşması muhtemeldir.

Oppo Reno3 Serisine Beklenilenden Daha Fazla İlgi Geldi!

Reno3, Mediatek’in Dimensity 1000L yonga seti tarafından gücünü alıyor ve 485 Dolardan (yaklaşık 2.885 TL) satışa sunuldu. Reno 3 Pro sürümü ise 570 Dolardan (yaklaşık 3.390 TL) fiyatla satışa sunulurken Snapdragon 765G yonga setine sahip olacaktır.

Oppo ve teknoloji alanındaki diğer makalelerimizi daha yakından okumak isterseniz teknoloji haberleri kategorisini takip edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu