Tiktok Takipçi Satın Al

Oppo Reno Ace ve C1 Gamepad Yakında Avrupa ve İngiltere’de Piyasaya Sürülecek!

Bu ayın başlarında, Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo, kendi ülkesinde en son amiral gemisi akıllı telefonunu piyasaya sürdü.

Oppo Reno Ace olarak adlandırılan vurgulanan özellikleri arasında 65W hızlı şarj desteği, Snapdragon 855+ yonga seti ve 90 Hz 6.5 inç AMOLED ekran bulunuyor.


Standart cihaza ek olarak, şirket, her ikisi de 11 Kasım’dan itibaren satın alınabilecek olan “Gundam Edition” varyantını ve Gamepad C1 Unicorn da kapatarak kaldırdı. Rezervasyonları çoktan başladı. Çinli üretici, yakında bu bölgelerde piyasaya sürülmelerini düşündüğü bu cihazlar için Avrupa ve İngiltere’de gerekli olan ticari markayı tescil ettirdi.

Oppo Reno Ace ve C1 Gamepad Yakında Avrupa ve İngiltere'de Piyasaya Sürülecek!

Gamepad C1 Unicorn, akıllı telefona bağlanmak için Bluetooth 5.0 kullanıyor. Görüntülerin gösterdiği gibi, dört yönlü bir joystick, dört dairesel düğme ve iki omuz düğmesi bulunuyor. Oyun aksesuarı genişletilebilir bir tasarıma sahiptir ve 110 ila 160 mm arasında değişen akıllı telefonları barındırabilir.

Oppo’dan gelen Gamepad C1 Unicorn, telefonu tutmak için cihazın camının çizilmesini önleyecek dokulu bir bölgeye sahip. Gamepad’in öne çıkan bir diğer özelliği, dokunsal geri bildirim vererek sürükleyici bir oyun deneyimi sağlayacak olan yerleşik 4D doğrusal titreşim motoru.

Gamepad, piyasaya sürüldüğü sırada yalnızca Oppo Reno Ace ile uyumlu olacak, ancak gelecekte daha fazla Oppo modeli eklenecek. Şaşırtıcı bir şekilde, iOS 10 veya daha üstünü de destekliyor, bu nedenle Apple sahipleri de benzer bir oyun deneyimi yaşayabilir. Oppo dışındaki Android cihazların uyumluluğu da yakında uzatılacak.

Gamepad C1 Unicorn, 5 dakikalık şarjın 3 saate kadar oyun süresi sağlayabildiğinden hızlı şarj moduna sahiptir. Dahili pili tamamen yenilemek için, 40 saatlik çalışma süresi 3 saatte tamamlanır. Daha önce belirtildiği gibi, 11 Kasım’dan başlayarak 300 Yuan fiyatıyla satın alınabilecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu