Tiktok Takipçi Satın Al

Oppo Reno Ace Çıkış Tarihi Belli Oldu

10 Eylül’de, Oppo Çin’de Oppo Reno2 akıllı telefonunu duyurmak için etkinlik düzenlemişti. Yeni tanıtılan Oppo Reno Ace modeli çıkış tarihi netlik kazandı.

Oppo, etkinliğin sonlarında yeni amiral gemisi modeli Oppo Reno Ace’yi de tanıttı. Oppo Reno Ace’nin çıkış tarihi açıklandı.


Lansman toplantısında, Çinli üretici, Ekim ayında Reno Ace adlı bir amiral gemisi telefonunu piyasaya açacağını doğruladı. Bugün, Reno Ace’in 10 Ekim’de raflarda yerini alacağı resmi olarak doğrulandı.

Oppo Reno Ace Çıkış Tarih

Oppo Reno Ace‘in özellikleri hakkında fazla bir şey bilinmiyor. Aşağıdaki poster, Reno Ace’in endüstrinin en hızlı 65W kablolu şarjına ulaşacağını gösteriyor.

Oppo Başkan Yardımcısı, geçtiğimiz günlerde 65W SuperVOOC hızlı şarj teknolojisinin seri üretiminin Ekim ayında başlayacağını açıklamıştı.

Oppo Reno Ace Çıkış Tarihi Belli Oldu

Akıllı telefonun ayrıca 90Hz yenileme hızı sunan bir ekranla gelmesi bekleniyor. Amiral gemisi bir model olarak, Snapdragon 855+ mobil platform özelliği ile gelmesi de heyecanlandırıyor.

Oppo tarafından Weibo üzerinde yapılan açıklamaya göre, yeni model 10 Ekim tarihinde kullanıcılarla buluşacak. Bu süreçte daha fazla bilginin ortaya çıkmasını bekleyebiliriz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu