Oppo Reno Ace 65 W Super VOOC Şarj ile Gelecek!

10 Eylül’de OPPO Reno 2 resmi olarak ortaya çıkarıldı. İki gün sonra, OPPO bir başka amiral gemisi ürünü olan OPPO Reno Ace’i aniden duyurdu.

Aslında OPPO Reno2 lansmanında, şirket OPPO Reno Ace’i gösterdi. OPPO sözcüsü, ‘Bu ürün önümüzdeki ay resmen gelecek (Ekim)’ dedi. OPPO Başkan Yardımcısı Shen Yiren, Weibo’da OPPO Reno Ace’in dünyanın en hızlı şarj akıllı telefonu olacağını ve 65W Super VOOC şarj kullanacağını açıkladı..

Bunun dışında, Shen Yiren de telefonun bir başka önemli özelliği hakkında konuştu. “Aslında, Reno Ace 90hz ekrana sahip olacak” dedi.

Kuşkusuz, bu OPPO Reno 10X zoom modelinden sonra bir başka amiral gemisi ürünü olarak nitelendiriliyor. Yenileme hızı yüksek olan daha kaliteli bir ekran ile geliyor. Aynı zamanda, Super VOOC’un yükseltilmiş bir sürümünü de destekliyor.

Oppo Reno Ace 65 W Super VOOC Şarj ile Gelecek!

OPPO Super VOOC Hakkında Kısa Özet

OPPO olarak Reno Ace hızlı şarj teknolojisine sahip olacak. Süper VOOC teknolojisi hakkında biraz konuşalım. Bu teknolojinin en erken varyantı, endüstrinin ilk düşük voltajlı ve yüksek akım flaş şarjı idi. O sırada, OPPO 20W önde gelen endüstri şarj hızı ile ‘Beş dakika şarj, iki saat konuşma’ sloganını başlattı.

 

İLGİLİ İÇERİK:  Koreliler, Koronavirüs Teşhisi İçin Yeni Bir Hızlı Yöntem Geliştirdi
Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu