Tiktok Takipçi Satın Al

Oppo Reno 4 Afiş Görseli ve Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Reno, Oppo’nun popüler bir seridir. Şimdi, Oppo Reno 4 tüm ihtişamıyla gösteren bazı görüntüler sızdırıldı.

Oppo Reno 4 yaklaşan cihazı ve üzerinde sızdırılmış olan reklam afişi Weibo’da ortaya çıktı. Afiş sayesinde, cihazın taşıyacağı bazı özellikleride ortaya çıkmış oldu.


Şimdilik, Reno 4’ün sadece arka tarafı gün yüzüne çıkıyor. Sızan afiş, büyük bir modülde dört kameralı bir kurulum gösteriyor. Sensörün kendisi oldukça büyük. iPhone 11 serisi cesur tasarım trendine başladı ve şimdi birçok Çinli şirket bunu takip ediyor. Bunun dışında, cihazda sloganlar ve Oppo markasını görüyoruz.

Şahsen bu cesur tasarımı seviyor kullanıcılar ve kameranın daha iyi performans göstermesini umuyoruz. Afişlerde Mavi ve Pembemsi Altın rengi olmak üzere iki renk gösterilmektedir. Oysa daha önceki sızıntılar Siyah, Beyaz seçeneklerini de gösterilmişti.

Oppo Reno 4 Afiş Görseli ve Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Oppo Reno 4 Bazı Özellikleri

Afiş ayrıca Oppo Reno 4’ün bazı özelliklerini de gösterdi. Reno 4, 65W hızlı şarj desteği, ultra sabit kamera ve 5G bağlantısı taşıyacak. Görüntülerde de görebileceğiniz gibi, cihazın yan tarafında bir parmak izi tarayıcısı değil, bir güç düğmesi gösterilir, bu nedenle Oppo Reno 4’te AMOLED ekran olabilir.

Oppo Reno 4 Afiş Görseli ve Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Oppo Reno 4 Afiş Görseli ve Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Oppo Reno 4 Afiş Görseli ve Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı Oppo Reno 4 Afiş Görseli ve Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Oppo Reno 4 Afiş Görseli ve Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı Oppo Reno 4 Afiş Görseli ve Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı Oppo Reno 4 Afiş Görseli ve Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı Oppo Reno 4 Afiş Görseli ve Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu