Tiktok Takipçi Satın Al

Oppo, Qualcomm Destekli Çift Modlu 5G Telefonu Bu Yıl Tanıtacak!

Qualcomm, 5G Zirvesi konferansını Barselona’da düzenledi ve burada çipçi, çift modlu 5G telefonu sunmak için Oppo ile ortak olacağını doğruladı. Oppo’nun Henry Tang şirketi 5G dağıtımında bir sonraki adım atmaya hazır olduğunu ve Qualcomm destekli çift modlu 5G telefonu 2019’un sonundan önce piyasaya sunacağını belirtti.

İkili mod 5G, telefonun hem SA (Bağımsız mod) hem de NSA (bağımsız olmayan) ağ modlarını desteklediği anlamına gelir. SA modu, mevcut LTE ağına ihtiyaç duymadan hem sinyal hem de veri aktarımı için 5G hücreleri kullanır. Öte yandan NSA modu, hücre kuleleri ve sunucular arasındaki iletişim gibi görevler için LTE bantlarına dayanır ve düşük maliyetler sayesinde 5G dağıtımını hızlandırmakla görevlendirilir.


Oppo, Qualcomm Destekli Çift Modlu 5G Telefonu Bu Yıl Tanıtacak!

Yeni nesil çift modlu 5G tekliflerimizin, dünya genelinde daha geniş bir pazarda daha fazla tüketici için 5G’nin daha geniş bir tüketici tabanına kolayca ulaşmasını sağlayan üstün bir deneyim sunacağını umuyoruz.

– Henry Tang

Oppo’dan yeni çıkacak çift modlu 5G cihazı için hala herhangi bir resmi bilgiye sahip değiliz. Spekülasyona göre, cihaz, chipmaker’ın sanatçılığında ilk orta seviye 5G yonga seti olacak olan Qualcomm 7250 SoC tarafından desteklenecek. Yılın sonunda yavaş yavaş süründüğü göz önüne alındığında, yakında daha fazla bilgi almalıyız.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu