Oppo’nun Orta Segment Akıllı Telefon Modeli Ortaya Çıktı

Model numarası PDBM00 olan yeni bir Oppo telefonu, TENAA’da ortaya çıktı.

TENAA listesinde ayrıca telefonun görüntüleri de ortaya çıktı. Telefonun tam kimliği henüz bilinmiyor. Ancak liste, teknik özelliklerinin tamamının önümüzdeki günlerde görüneceğini gösteriyor.

PDBM00 6.5 inçlik bir ekrana sahip. Ekranın HD + veya Full HD + çözünürlüğünü destekleyip desteklemediği hakkında hiçbir bilgi yoktur. Telefonun ekranına dikkatlice bakmak, su damlası çentiğinin varlığını ortaya çıkarır.

Akıllı telefon 163.9 x 75.8 x 8.3mm boyutunda ve minimum 4.230mAh bataryayla donatılmıştır. TENAA listesinde telefonun başka hiçbir detayı yok.

Yeni Oppo telefon modeli ortaya çıktı!

Oppo'nun Orta Segment Akıllı Telefon Modeli Ortaya Çıktı

Telefonun görüntüleri sol tarafındaki ses düğmelerinin varlığını ortaya koyuyor. Power tuşu cihazın sağ kenarında görülebilir. Akıllı telefonun arka tarafında bir parmak izi okuyucu bulunmaktadır. Sol üst köşesinde üçlü kamera ve LED flaş bulunan dikey şerit görülebilir.

Telefonun görüntüleri ve ön özellikleri, Oppo PDBM00 telefonunun orta menzilli bir cihaz olabileceğini gösteriyor. Bu nedenle, OPPO’nun A serisi telefonu olarak görülebilir. Kimliğini onaylamak için daha fazla rapor beklemeniz önerilir.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu