Tiktok Takipçi Satın Al

Oppo’nun Katlanabilir Telefonunun Görselleri Paylaşıldı

Samsung ve Huawei ilk katlanabilir telefonlarını düzenledikleri özel etkinliklerde kullanıcılara tanıttı. Şimdi diğer dev Çinli telefon üreticisi Oppo’nun ilk katlanabilir telefonu gözler önüne serildi.

Samsung Galaxy Fold ve Huawei Mate X’ten sonra Oppo, katlanabilir bir akıllı telefonda üzerinde çalıştığını paylaşılan görseller sayesinde onaylamış oldu. Şirketin başkan yardımcısı Brian Shen, telefonun birkaç resmini yayınladı. Telefonun tasarımı, büyük ekranlı bir tablet oluşturmak için ortaya çıkan iki ekrana sahip olan Huawei Mate X’e benziyor, ancak ekran 8 inçten biraz daha büyük görünüyor.


Oppo'nun Katlanabilir Telefonunun Görselleri Paylaşıldı

Cihazı kolayca katlamak için orta kısımda bir menteşe var. Tasarım olarak Galaxy Fold’dan daha çok Huawei Mate X modelini andırmakta. Katlanabilir olduğunda normal telefon olarak kullanılabiliyor. Tabii açıldığı zaman geniş ekranlı bir telefonu kullanabilirsiniz. Ekranın etrafında Huawei Mate X’den daha kalın bir çerçeve var ancak o kadar kaba durmuyor.

Oppo'nun Katlanabilir Telefonunun Görselleri Paylaşıldı

Huawei Mate X’teki üçlü kameralara kıyasla çift LED flaşlı çift arka kamera konumlandırılmış var. Kamera modülünün altında bir Oppo ve ‘Designed by OPPO’ markası var. Ayrıca Oppo, katlanabilir telefonların kullanıcı deneyiminde büyük bir gelişme sağlamadığını söyledi. İnsanların ilgisini çekerse, gelecekte seri üretimi göz önünde bulunduracaklarını açıkladı.

Oppo'nun Katlanabilir Telefonunun Görselleri Paylaşıldı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu