Tiktok Takipçi Satın Al

Oppo Enco Free ve Enco W31 Kulaklıkları Tanıtıldı!

Oppo, mevcut aksesuar serisine ek olarak Enco Free ve Enco W31’i de bugün piyasaya sürdü.

Oppo Enco Free

Enco Free, Oppo’nun gerçek kablosuz kulaklıkların ilkidir ve Bluetooth 5.0 ve Android ve iOS desteğinin yanı sıra çift manyetik devre ve daha iyi ses için bir FPC kolu bulunan 13.4 mm dinamik hoparlörlerle birlikte gelir. Suya ve toza dayanıklılık ile birlikte gelir, yani egzersiz yaparken veya diğer fiziksel aktiviteleri gerçekleştirirken bunları kullanabilirsiniz.

Kulakiçi kulaklıklardaki arama deneyiminin net ve kesintisiz olmasını sağlamak için Enco Free, bir kullanıcının sesini geliştirmek ve gürültüyü engellemek için akıllıca ayırt ettiğini iddia eden çift mikrofon ışın oluşturma ve derin öğrenme tabanlı AI gürültü azaltma algoritması ile arka planda birlikte gelir. Ayrıca, Enco Free kulakiçi kulaklıkların ilginç bir özelliği de, kulakiçi kulaklık kulağından çıkarıldığında sesi otomatik olarak duraklatan ve tekrar takıldığında devam ettiren otomatik aşınma algılamasıdır.


Oppo Enco Free ve Enco W31 Kulaklıkları Tanıtıldı!

Oppo Enco W31

Enco Free ile karşılaştırıldığında, Enco W31 daha bütçeye uygun bir çift kulaklıktır. Bluetooth bağlantısı ile binaural düşük gecikme süresi ile birlikte gelir ve hem Android hem de iOS akıllı telefonlarla uyumludur. Oppo, kulaklıkların rahat bir uyum sağlayan ve ayrıca suya ve toza karşı dayanıklılık sunan ekstra güvenli bir kulak içi tasarıma sahip olduğunu ve bu sayede antrenman ve diğer fiziksel aktivitelerin gerçekleştirilmesi için idealdir.

Kulaklıklar, şirkete göre gelişmiş frekans tepkileri sağlayan çift kompozit termoplastik poliüretanlar ve grafen diyaframları içerir. Ayrıca, farklı aralıklarda frekansı eşitleyen dengeli bir mod ve düşük frekansları geliştirmek için bir bas modu ile farklı ses modları sunar.

Diğer şeylerin yanı sıra, Enco W31, aramalar sırasında gürültüyü engellemek ve net bir arama deneyimi sunmak için rüzgar önleyici gürültü odaları, iki dahili yüksek hassasiyetli mikrofon ve çevresel gürültü önleme algoritması ile birlikte gelir.

Oppo Enco Free ve Enco W31: Fiyatlandırma ve Kullanılabilirlik

Oppo Enco FreeRs 4499 Rs. ve Enco W31 ise 7990 Rs. olarak fiyatlandırılıyor. Her iki kulaklık da 6 Mart’tan itibaren Amazon Hindistan, Flipkart ve diğer satıcılarda Hindistan’da satışa sunulacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu