Tiktok Takipçi Satın Al

OPPO, Apple AirPods’a Benzeyen Enco Free Kulaklığını Tanıttı!

OPPO, Apple AirPods’a benzeyen düşük gecikme modu ile çağrı gürültü azaltmalı Enco Free Gerçek Kablosuz Kulaklığını duyurdu!

OPPO, şirketin vaat ettiği gibi Reno3 serisiyle birlikte Çin’deki en yeni gerçek kablosuz kulaklık olan Enco Free kulaklık modelini tanıttı. Dinamik bas, Bluetooth 5.0 desteği vaat eden 13.4mm sürücülerine ve ter ve sıçramalara karşı koruma için IPX4 derecelerine sahiptir. OPPO, üst düzey ses cihazlarında kullanılan çift manyetik devre tasarımına sahip ultra dinamik hoparlörler kullanan dünyanın ilk gerçek kablosuz kulaklığı olduğunu ve aynı zamanda endüstrinin tizleri netleştiren ilk alüminyum-magnezyum-titanyum kompozit diyafram olduğunu söylüyor.


120ms kadar düşük gecikme süresine sahiptir, AI gürültü azaltma ile daha iyi çağrı kalitesi için ışın oluşturma teknolojisine ve AI’ye sahip çift mikrofona sahiptir ve ses ve müzik kontrolü için dokunmatik kontrollere sahiptir. Kulaklarınıza tam olarak uyacak şekilde üç farklı renk arasından seçim yapabilirsiniz. Kulaklıklı mikrofon seti çıkarıldığında sesi otomatik olarak duraklatan aşınma algılama sensörüne sahiptir ve kasayı açtığınızda telefona otomatik olarak bağlanır. Kasa ve 5 saat bağımsız olarak 25 saate kadar pil ömrü vaat ediyor ve USB Type-C şarjı var.

OPPO, Apple AirPods'a Benzeyen Enco Free Kulaklığını Tanıttı!

OPPO Enco Free teknik özellikleri

  • Android ve iOS uyumlu Bluetooth 5.0
  • 13,4 mm sürücü
  • Ses seviyesi, çağrı kontrolü, parça değişimi için dokunmatik kontroller
  • AI çağrı gürültü azaltma, ses kontrolü için çift mikrofon
  • Akıllı aşınma tespiti için kızılötesi sensör, kaldırdığınızda otomatik olarak duraklar
  • 120 ms düşük gecikme süresi
  • Suya dayanıklı (IPX4)
  • Ağırlık: tek bir kulaklık için 4.6g; Kasa için 48,2 g
  • 31mAh pil, 5 saat bağımsız müzik çalma / 3 saat arama (% 50 ses seviyesi), 25 saat müzik (% 50 ses) / 3 saat arama (% 50 ses seviyesi) ve kutuda 410mAh pil ile USB C Tipi şarj özelliği sunar kasanın 110 dakika içinde şarj edilmesi, kulakiçi kulaklıkların şarj edilmesi için 70 dakika yeterlidir.
  • OPPO Enco Free, Siyah, Beyaz ve Pembe renklerle geliyor, 699 yuan (99.8 ABD Doları / Rs. 7.135 ABD Doları) ve 31 Aralık’tan itibaren Çin’de satışa sunulacak.
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu