Tiktok Takipçi Satın Al

OPPO EKG Ölçümü Yapan Akıllı Saat Üretecek!

OPPO’nun bu yıl ilk akıllı saatini açıklayacağını bildirildi. OPPO, akıllı saatinin 2020’nin ilk çeyreğinde açıklanacağını doğruladı.

Tanıtımı yaklaşan akıllı saatin, Xiaomi Mi Watch’unki gibi dikdörtgen / kare bir kadranı olacağını zaten biliyoruz. Geçtiğimiz yıl OPPO’nun Başkan Yardımcısı Brian Shen, Mi Watch’ın Apple Watch Series 5’le benzerliği nedeniyle çılgına döndüğü sırada Weibo hakkında bir yazı yayınladı.

Şirket yöneticisi, dikdörtgen bir kadranın dairesel kadrandan daha iyi olduğunu, çünkü ikinci kadrandan daha fazla bilgi gösterebileceğini söyledi ancak geleneksel bir saat gibi göründüğü için dairesel bir kadranın (akıllı saat için) estetik açısından daha iyi olduğunu ekledi.


OPPO EKG Ölçümü Yapan Akıllı Saat Üretecek!

Şimdi, Dijital Sohbet ortamından bir sızıntıya göre OPPO akıllı saatinin EKG’yi ölçebileceğini ortaya koydu. EKG ile sahipleri kalbinde herhangi bir anormallik olup olmadığını veya düzensiz bir ritmi olup olmadığını görmek için bir test yapabilirler. Bu, yalnızca sahibinin kalp atış hızını ölçmekten daha gelişmiş bir özelliktir.

Dahili EKG teknolojisine sahip başka akıllı saatler de var. Popüler olanlar Apple Watch Series 5, Samsung Galaxy Active 2, Withings Move EKG ve Amazfit Verge. Bu nedenle EKG’ye sahip olması harika olsa da, OPPO akıllı saat, rakiplerine üstünlük sağlamak için ekstra özellikler paketlemek zorunda kalacak.

Lansman için belirli bir zaman yok ancak bu çeyrekte de duyurulacak olan Find X2 amiral gemisi ile birlikte geleceği düşünülüyor.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu