Tiktok Takipçi Satın Al

Oppo, ColorOS Tabanlı Akıllı Telefon Kullanan Sayısını Açıkladı!

Şirketin çok sayıda yeni cihaz açıkladığı Shenzhen’deki Oppo Inno Günü’nü takiben, Oppo’nun Başkan Yardımcısı ve Global Satış Başkanı Alen Wu açıklamalarda bulundu.

Genişleme ve güncel kullanıcı tabanından bahsedildi ve konuşmayı takiben kesinlikle iyi haberler mevcut.


Bunlardan ilki ve en önemlisi, 320 milyon insanın şu anda ColorOS tabanlı bir akıllı telefon kullanıyor olması. Kullanıcı arayüzü Android dayanmaktadır ve Oppo, tam da bir alternatif geliştiren diğer Çinli üreticilerden farklı olarak, bu şekilde kalmayı planlıyor.

320 Milyon kişi ColorOS tabanlı telefon kullanıyor!

Genişlemeden bahseden Wu, Oppo’nun 2020’nin ilk yarısında Meksika’ya resmi olarak gireceğini ve diğer Latin Amerika ülkelerinin yakında o bölgelerde de resmi olarak yer alacağını söyledi.

Bununla birlikte, ABD süper çekici bir pazar ancak Oppo’nun birlikte çalıştığı model burada uygulanamıyor – üretici doğrudan müşterilerle çalışmayı tercih ederken, Amerikalıların %90’ı bir operatörlerden bir akıllı telefon satın alıyor.

Oppo, ColorOS Tabanlı Akıllı Telefon Kullanan Sayısını Açıkladı!

Telekomların daha fazla gereksinimi olduğu için Oppo, Avrupa ve Japonya’daki B2B operasyonlarını iyileştirmeyi planlıyor ve üretici bir kez hazır olduğunda, Amerika Birleşik Devletleri’ne girmek için gerçek adımları göz önüne alacak.

Ayrıca katlanabilir telefonlar hakkında bir tartışma yapıldı ve yetkililer, şirketin kendi cihazını üretme seçeneğine baktığını doğruladı. İki yıldır bir tane geliştiriyorlar, ancak gerçek bir kullanım durumu veya talebi bulamadılar, bu yüzden daha fazla gelişme süresiz olarak askıya alındı. Biz zaten prototipini görmüş yılın başında, ama sadece Oppo Brian Shen, VP gibi dedi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu