Oppo ColorOS 7 İçin Beta Programını Açıyor! - TeknoDiot.com

Oppo ColorOS 7 İçin Beta Programını Açıyor!

Abone Ol 

Oppo, Kasım ayında Android 10’a dayanan ColorOS 7’yi duyurdu ve Çin’de ilk lansman ardından küreselleşti.

Şirket bu arada telefonlarını arayüzünü bu yeni sürümüne güncellemek için çalışıyor ancak piyasaya sürülmesi rakiplerinin çoğundan daha yavaştı.

Eğer, Oppo F11, Pro F11 veya F11 Pro Avengers Edition‘ı kullanıcısıysanız bu sizin için iyi haber. Oppo, bu cihazlar için ColorOS 7’nin beta sürümünü açıyor. Beta programına katılmak istiyorsanız, talimatların tamamı aşağıda.

Oppo ColorOS 7 İçin Beta Programını Açıyor!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Fikir şu ki, telefonunuzda en son kararlı yazılım sürümünün yüklü olması gerekir ve ardından Ayarlar> Yazılım Güncelleme’ye gidin, sağ üstteki düğmeye dokunun, ardından Deneme Sürümü’ne dokunun, şartları kabul edin ve Şimdi Uygula’ya dokunun ardından bir güncelleme olup olmadığını kontrol edin bu işlemlerden sonra ayrıntılarınızı girdiğinizde beta programına katılmış olduğunuzu göreceksiniz.

Beta yazılımlarda her zaman olduğu gibi, ColorOS 7‘nin bu yinelemesini kararsız ve hataya eğilimli bulabilirsiniz. Bu sürüm, bunu önemsemeyen ve sorunları ortaya çıktıkça ColorOS Community uygulaması aracılığıyla bildirecek olan meraklılar için tasarlanmıştır. Oppo ürünleriye ile ilgili makalelerimizi takip etmek için Akıllı Telefon Haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

Göz atın:   Oppo Reno Z Ortaya Çıktı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu