Tiktok Takipçi Satın Al

Oppo A1s Görüntüleri Ortaya Çıktı

Oppo, bu yılın Mart ayında , Oppo A1 olarak adlandırılan yeni bir giriş seviyesi akıllı telefonunu duyurmuştu.

Şu anda, CPH1925 model numarasına sahip gizemli bir el cihazı, Tayland Ulusal Yayıncılık ve Telekomünikasyon Komisyonu (NBTC) tarafından onaylandı.


Haberlere göre, CPH1925 OPPO A1’in büyük olasılıkla A1s monikeriyle gelecek olan yeni aile üyesinden başka biri olmayacak. Aşağıda görüldüğü gibi, NBTC’nin web sitesinde akıllı telefonun bütün tasarımını ortaya çıkaran bir takım Oppo A1s canlı görüntüleri de listelenmişti.

Oppo A1s Görüntüleri Ortaya Çıktı

Oppo A1’e benzer şekilde, yaklaşmakta olan A1s 200 doların altında uygun bir fiyat etiketi veren başka bir giriş seviyesi el cihazı olması bekleniyor. Mevcut Oppo A1’den farklı olarak, A1s,  hem ön hem de arka şasi için yenilenmiş bir tasarımla birlikte bu sefer çift kamera kurulumuna sahip olacak. Ön panelinde A1s, gözyaşı tasarımının, alnında oldukça daha az çerçeveyle gelmesini sağlayan selfie kamerasını barındırmasını seçti.

Oppo A1s monte edilmiş görünür bir parmak izi sensörü bulunmadığından, bu tür bir akıllı telefonun, ekranın altındaki parmak izi sensörünün hiçbiri ile gelmeyeceğinden oldukça emin olacağımız için muhtemelen bu yaklaşmakta olan el cihazında bulunmayacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu