TeknoDiot.com
   
     

Opera Mobil Tarayıcısına VPN Dahil Edildi

Opera Mobil Tarayıcısına VPN Dahil Edildi Android Haberleri Mobil Uygulama Haberleri

Android platformunun en popüler internet tarayıcılarından biri olan Opera’nın yeni bir beta sürümü yayınlandı. Artık Opera uygulamasında yerleşik bir VPN deseği yer alacak.

Opera Software, bugün Android platformundaki mobil tarayıcısının, proxy ve VPN işlevlerini destekleyen yeni bir beta sürümünü yayınladı. Yeni özelliğin test aşamasında olduğu ve yakında tüm kullanıcılarda aktif olacağı belirtildi. Opera tarayıcısının VPN özelliği, kullanıcılara AsyaAvrupa ve Amerika olmak üzere üç geniş coğrafi bölgeye bağlanma seçeneği sunacak. Ayrıca hız konusunda endişe duyan kullanıcılar ise, VPN’in “En Uygun Konum” özelliğini kullanarak, bağlantı hızlarının en verimli olacağı VPN suncusuna bağlanabilecekler.

Opera Mobil Tarayıcısına VPN Dahil Edildi Android Haberleri Mobil Uygulama Haberleri

Opera bu gelişme ile birlikte Android platformunda VPN’i destekleyen en büyük tarayıcı konumuna geldi. Maalesef şirket bu özelliğin iOS’a gelip gelmeyeceği ile ilgili bir takvim açıklamış değil. Eğer bu özelliği hemen denemek istiyorsanız buraya tıklayarak Opera beta tarayıcı uygulamasını indirebilirsiniz.

kaynak: https://www.donanimhaber.com/Opera-nin-Android-versiyonuna-VPN-destegi-geliyor–107727