TeknoDiot
     
     
     

Opera Mobil Tarayıcısına VPN Dahil Edildi

Opera Mobil Tarayıcısına VPN Dahil Edildi

Android platformunun en popüler internet tarayıcılarından biri olan Opera’nın yeni bir beta sürümü yayınlandı. Artık Opera uygulamasında yerleşik bir VPN deseği yer alacak.

Opera Software, bugün Android platformundaki mobil tarayıcısının, proxy ve VPN işlevlerini destekleyen yeni bir beta sürümünü yayınladı. Yeni özelliğin test aşamasında olduğu ve yakında tüm kullanıcılarda aktif olacağı belirtildi. Opera tarayıcısının VPN özelliği, kullanıcılara AsyaAvrupa ve Amerika olmak üzere üç geniş coğrafi bölgeye bağlanma seçeneği sunacak. Ayrıca hız konusunda endişe duyan kullanıcılar ise, VPN’in “En Uygun Konum” özelliğini kullanarak, bağlantı hızlarının en verimli olacağı VPN suncusuna bağlanabilecekler.

Opera Mobil Tarayıcısına VPN Dahil Edildi

Opera bu gelişme ile birlikte Android platformunda VPN’i destekleyen en büyük tarayıcı konumuna geldi. Maalesef şirket bu özelliğin iOS’a gelip gelmeyeceği ile ilgili bir takvim açıklamış değil. Eğer bu özelliği hemen denemek istiyorsanız buraya tıklayarak Opera beta tarayıcı uygulamasını indirebilirsiniz.

kaynak: https://www.donanimhaber.com/Opera-nin-Android-versiyonuna-VPN-destegi-geliyor–107727

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Denemeniz Gereken 5 Android Uygulaması

Umut Bilgen

Android 8.0 Oreo Güncellemesi Alacak Sony Modelleri

Buğra Noyan

YouTube Premium Nasıl İptal Edilir?

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.