bayigram.com

OnePlus Z, Snapdragon 765 İşlemci ile Gelecek

OnePlus Z, Dimensity 1000 yerine Snapdragon 765 işlemcisini kullanacak.

OnePlus Z’nin OnePlus 8 serisine göre daha uygun fiyatlı bir akıllı telefon olması bekleniyor. OnePlus Z modeli Temmuz ayı içerisinde tanıtılması tahmin ediliyor.


OnePlus ‘ın Temmuz ayında bazen uygun fiyatlı bir telefon, yani OnePlus Z (daha önce OnePlus 8 Lite olduğu düşünülmektedir) piyasaya sürmesi bekleniyor. Şimdiye kadar, OnePlus Z, Dimensity 1000 işlemci özelliğine sahip olacaktı, ancak şimdi yeni bir sızıntı, şirketin bunun yerine Snapdragon 765 işlemcisi ile devam edeceğini gösteriyor.

OnePlus Z

Snapdragon yonga setleri genel olarak özel ROM’lar ve geliştiriciler için daha iyi destek sunduğu biliniyor olsa da, bu özel durumla ilgili talihsiz şey, Dimensity 1000’in neredeyse tüm alanlarda Snapdragon 765 işlemcisinden daha güçlü bir yonga seti olmasıdır.

OnePlus Z, Snapdragon 765 İşlemci ile Gelecek

İlgili Makaleler

Yeni bilgi, şirketin geliştirme aşamasında geç bir aşamada işlemci seçimini değiştirmiş olabileceğini düşünen Max J.’den geliyor.

OnePlus Z özellikleri

Telefonun 90Hz yenileme hızına sahip olan ve OnePlus 8’inkiyle aynı ancak OnePlus 8 Pro tarafından sunulan 120Hz’in altında olan 6.4 inçlik bir AMOLED ekrana sahip olduğu söylentileriyle dolu . Ön kamerayı telefona yerleştirmek için merkezle hizalanmış delikli ekran üzerine konumlandırılması bekleniyor.

Bu yeni sızıntıyı takiben, cihazın şimdi 8GB RAM ve 128GB / 256GB dahili depolama ile Snapdragon 765 işlemci tarafından desteklenmesi bekleniyor. Yazılım tarafında, OnePlus Z’nin Android 10’u OxygenOS ile birlikte çalışacak.

Kameralar hakkında konuşursak, OnePlus Z’nin arkada 48MP birincil sensör, 16MP ikincil lens ve 12MP ünite içeren üçlü kamera kurulumu ile birlikte gelmesi bekleniyor. 30 W hızlı şarj desteğine sahip 4.000mAh’lik bir pilin akıllı telefonu beslemesi bekleniyor ve telefonun güvenlik için bir ekran parmak izi sensörü bulunacak. bağlantı açısından, OnePlus Z’nin 5G desteği ile gelmesi bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu