Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus Z, iPhone SE’den Daha Ucuz Olabilir

Apple, iPhone SE (2020)’yi Nisan ayında piyasaya sürdüğünden, çoğunlukla fiyat konusunda çok övgü aldı.

Şimdi, yaklaşan OnePlus Z aslında iPhone SE’den (2020) daha ucuz olabilir, ki bu OnePlus için oldukça başarılı olacak ve OnePlus’ın da çok sayıda birimi taşımasına yardımcı olacaktır.


OnePlus Z, birkaç yıl önce açıkladığı OnePlus X’in ardılıdır. Bu çok daha ucuz bir “amiral gemisi” akıllı telefon oldu. O zamandan beri, OnePlus sadece premium cihazlara odaklandı. Ancak, bu 2020’de değişiyor. Ve OnePlus Z’nin 10 Temmuz’da açıklandığı tahmin ediliyor.

OnePlus kurucu ortağı müjdeyi verdi

OnePlus Z, iPhone SE'den Daha Ucuz Olabilir

OnePlus kurucu ortağı Carl Pei, Twitter’dan paylaştığı tweet, OnePlus Z modelinin 299 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacağı yönünde. OnePlus One’ı Nisan 2014’te geri bildiren OnePlus tweetine bağlandı.

OnePlus One, Nisan 2014’te 299 dolarlık bir fiyatla çıkış yaptı. Bu 16GB RAM’e sahip bir akıllı telefon içindi. Ve sonra 50 dolar daha fazla, 64GB modeline sahip olabilirsiniz.

Bu, elbette, OnePlus Z’nin 299 dolar olarak fiyatlandırılacağı anlamına gelmez, ancak kulağa muhtemelen gelebilir. OnePlus normalde akıllı telefonlarıyla rakiplerini altüst ediyor ve bu cihazın daha çok “orta segment” bir akıllı telefon olduğu yerlerde, 299 dolarlık fiyatın altına girmek OnePlus için oldukça kolay olabilir.

OnePlus Z, iPhone SE'den Daha Ucuz Olabilir

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu