Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus Yeni Nesil Ekranlarını Sergileyecek!

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus, önümüzdeki 13 Ocak’ta yapılacak bir etkinlikte yeni nesil ekranlarını sunacak.


Şirketin kendisi etkinliği OnePlus 2020 Ekran Teknolojisi İletişim Toplantısı olarak adlandırdı. Kaynaklar, basın toplantısı sırasında OnePlus’ın gelecekteki amiral gemisi akıllı telefonlarında kullanılacak en son teknolojiler hakkında bilgi vereceğini söylüyor.

OnePlus 7T serisi akıllı telefonların 90 Hz yenileme hızına sahip ekranlarla donatılmış olduğu göz önüne alındığında, şirketin OnePlus 8 hattında kullanılacak 120 Hz frekanslı yeni ekranlar sunması gerektiğini varsaymak kolaydır.

OnePlus akıllı telefon ekranlarında devrim yapıyor


Bununla birlikte, modern ekranlar sadece yenileme hızında değil, birbirinden farklıdır. Yeni nesil alt ekran parmak izi tarayıcısının varlığını varsayabiliriz, ayrıca ön kamerayı da unutmayın. Şirketin yeni amiral gemisinde tam olarak nerede olacağı hala bilinmiyor.

OnePlus Yeni Nesil Ekranlarını Sergileyecek!

2020’nin başlangıcı OnePlus için çok üretken hale geldi. OnePlus Concept One’ı “kaybolan” bir ana kamerayla sunmaya başlamadan önce, akıllı telefon ekranları alanındaki en son teknolojileri göstereceğine söz verdiği yeni bir etkinlik duyurdu.

Geçmiş yılların tecrübesine bakıldığında, OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro’nun açıklanmasının bu yılın Mayıs ayına yakın olması bekleniyor. Şirket akıllı telefonlarında en son teknolojinin kullanımını göstermeye devam ederse, bu cihazların şirket tarafından geliştirilen yukarıdaki “yongaların” tümünü alması muhtemeldir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu