TeknoDiot
     
     
     

OnePlus Weather: Bilmeniz Gereken Her Şey

OnePlus Weather: Bilmeniz Gereken Her Şey

Şu anda Play Store’da AccuWeather’dan Weather Wiz’e kadar olan birçok hava durumu uygulamasının bulunduğunun farkında olabilirsiniz.

Diğer tüm akıllı telefon üreticileri, son birkaç yıldaki cihazlarına kendi hava durumu uygulamalarını dahil etmeye hazırlanıyor ve OnePlus da kendi uygulaması olan Weather App Play Store’da yayında. Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus hava durumu uygulamasını geçen yıl Play Store’da kendi OxygenOS başlatıcısı uygulamasıyla birlikte içeriyordu. Şimdi sadece hava durumu uygulaması tek olarak indirilebilir durumda.

OnePlus Weacther uygulaması şimdiye kadar 1,00,000’dan fazla kullanıcı tarafından indirildi. Uygulamanın kendisi şu anda mevcut olan diğer hava durumu uygulamalarına kıyasla o kadar da farklı olduğunu söyleyemeyiz. Bununla birlikte, dinamik animasyonlar, hava durumu uyarılarını kullanıcıya göstermekte. Birden fazla ülke/şehir desteği de mevcut. Ayrıca, uygulama önümüzdeki altı gün için tahmini kullanıcıya sunmakta.

[sp-related style=”light” id=”36078″]

OnePlus Weather: Bilmeniz Gereken Her Şey

Widget seçeneğini ana ekranınızda da etkinleştirebilirsiniz. Altyapı olarak AccuWeather tarafından sunulan bu uygulamada kullanılmakta. Şu anda OnePlus tarafından belirtildiği gibi Uygulama, Android 7.1 sürümünü ve üstüne sahip akıllı telefonlarda kullanılabiliyor.

OnePlus Weather uygulaması Play Store’dan hemen yükleyebilirsiniz. Öncelikle, Play Store’dan başka bir Uygulama yüklemek için, ayarlar menüsünden bir seçeneğe erişim izni vermeniz gerekebileceğinin farkında olabilirsiniz: Ayarlar’dan Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamaları Etkinleştir. Yaptığınıza göre, aşağıdaki linkten indirebileceğiniz OnePlus Weather App uygulamasını yükleyebilirsiniz. İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

*Kurulumdan teknodiot.com sorumlu değildir. Tüm sorumluluk telefon sahibindedir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Meizu CEO’su Yeni Amiral Gemisi Meizu 17 Hakkında Ayrıntılar Açıkladı

Buğra Noyan

Samsung Galaxy A70s Özellikleri Hakkında Yeni Bilgiler!

Yusuf Karcılar

iPhone Garanti Sorgulama

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.