OnePlus Weather: Bilmeniz Gereken Her Şey

Şu anda Play Store’da AccuWeather’dan Weather Wiz’e kadar olan birçok hava durumu uygulamasının bulunduğunun farkında olabilirsiniz.

Diğer tüm akıllı telefon üreticileri, son birkaç yıldaki cihazlarına kendi hava durumu uygulamalarını dahil etmeye hazırlanıyor ve OnePlus da kendi uygulaması olan Weather App Play Store’da yayında. Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus hava durumu uygulamasını geçen yıl Play Store’da kendi OxygenOS başlatıcısı uygulamasıyla birlikte içeriyordu. Şimdi sadece hava durumu uygulaması tek olarak indirilebilir durumda.

OnePlus Weacther uygulaması şimdiye kadar 1,00,000’dan fazla kullanıcı tarafından indirildi. Uygulamanın kendisi şu anda mevcut olan diğer hava durumu uygulamalarına kıyasla o kadar da farklı olduğunu söyleyemeyiz. Bununla birlikte, dinamik animasyonlar, hava durumu uyarılarını kullanıcıya göstermekte. Birden fazla ülke/şehir desteği de mevcut. Ayrıca, uygulama önümüzdeki altı gün için tahmini kullanıcıya sunmakta.

[sp-related style=”light” id=”36078″]

OnePlus Weather: Bilmeniz Gereken Her Şey

Widget seçeneğini ana ekranınızda da etkinleştirebilirsiniz. Altyapı olarak AccuWeather tarafından sunulan bu uygulamada kullanılmakta. Şu anda OnePlus tarafından belirtildiği gibi Uygulama, Android 7.1 sürümünü ve üstüne sahip akıllı telefonlarda kullanılabiliyor.

OnePlus Weather uygulaması Play Store’dan hemen yükleyebilirsiniz. Öncelikle, Play Store’dan başka bir Uygulama yüklemek için, ayarlar menüsünden bir seçeneğe erişim izni vermeniz gerekebileceğinin farkında olabilirsiniz: Ayarlar’dan Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamaları Etkinleştir. Yaptığınıza göre, aşağıdaki linkten indirebileceğiniz OnePlus Weather App uygulamasını yükleyebilirsiniz. İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

*Kurulumdan teknodiot.com sorumlu değildir. Tüm sorumluluk telefon sahibindedir.

İLGİLİ İÇERİK:  Android 10'a Geçen Huawei Akıllı Telefonlar Belli Oldu! (Tam Liste)
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu