Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei Enjoy 20 Pro’nun Çıkış Tarihini Gösteren Video Yayınlandı

Huawei 20 Pro namı diğer Enjoy 20 Pro modelinin çıkış tarihini gösteren bir video yayınlandı.

Daha önce Huawei’nin Enjoy Serisi için yakında yeni bir telefon yayınlayacağı söylendi ve şimdi bu haber doğrulandı. Bugün Huawei 20 Pro resmi teaser video yayınlandı ve görünüm ve çıkış tarihi teyit edilmiş oldu.


Son raporlar Huawei Enjoy 20 Pro adlı yeni bir telefon tanıtmayı planladığını iddia etti. Bazı raporlar, telefonun 24 Haziran’da resmileşeceğini iddia etmişti. Ancak, yetkililer bugün cihazın Çin’de 19 Haziran’da piyasaya sürüleceğini doğruladı.

Resmi tanıtım videosundan telefon, ön tarafta bir su damlası ekran tasarımına ve yan parmak izi tanıma şemasını kullanarak 3,5 mm kulaklık jakını tutan üçlü kamera çözümüne sahip bir matrise sahiptir.

Cihazın 90Hz yenileme hızına sahip bir LCD ekran, 800 Boyutlu çift ​​modlu 5G desteği ve 22mW kablolu 4000mAh pil kapasitesi hızlı şarj kullanması bekleniyor.

Huawei’nin Enjoy 20 Pro için paylaşmış olduğu tanıtım videosu, telefonun üçlü kamera kurulumuna sahip olacağını gösteriyor. Bu kamera donanımının özellikleri açıklanmamış olsa da beklentiler bu kurulumun; 48 MP + 8 MP + 2 MP şeklinde olacağı yönünde. Telefonun ön kamerasının ise 16 MP çözünürlük sunacağı iddia ediliyor.

Huawei Enjoy 20 Pro tanıtım videosu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu